Svētku brīvdienās Zemgalē ugunsdzēsēji glābēji saņēmuši 23 izsaukumus

Aizvadītajās svētku brīvdienās, laika posmā no 29.decembra pulksten 6.30 līdz 2.janvāra pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma 23 izsaukumus – 12 uz ugunsgrēku dzēšanu, sešus uz glābšanas darbiem un pieci no izsaukumiem bija maldinājumi, informē VUGD. 

Jelgavā otrdienas rītā dega šķūnis. Pulksten 6.56 VUGD saņēma informāciju, ka Emīla Dārziņa ielā deg šķūnis ar tajā esošajām sadzīves mantām. Degšanas platība bija 30 kvadrātmetri. 

Jaunā gada sagaidīšana Zemgales reģiona brigādes daļām un posteņiem noritēja mierīgi – saņemts tikai viens izsaukums, kas saistīts ar svētku svinēšanu. Pulksten 00.31 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Iecavu, Tirgus ielu, kur 0,5 kvadrātmetru platībā dega pirotehniskā izstrādājuma kartona kaste. 

Aizvadītajās brīvdienās ugunsdzēsēji glābēji divas reizes devās palīgā nelaimē nokļuvušiem dzīvniekiem. Sestdien, pulksten 11.21, VUGD saņēma informāciju, ka Dobelē, Bērzes upē, ledū ir ielūzis suns. Ar glābšanas dēļa palīdzību ugunsdzēsēji glābēji nokļuva līdz sunim un nogādāja viņu krastā, kur nodeva saimniekiem. 

Savukārt pirmdien, pulksten 16.04, ugunsdzēsēji glābēji devās uz Zebrus ezeru, kur saskaņā ar sākotnējo informāciju ezera vidū bija redzams melns punkts. Ar glābšanas dēļa palīdzību ugunsdzēsēji glābēji nokļuva līdz apmēram 400 metru attālumā uz ledus guļošajam briedim. Ugunsdzēsēji glābēji briedi nogādāja krastā, diemžēl, dzīvnieks bija bez dzīvības pazīmēm.

 

Foto: no arhīva

 

Pievieno komentāru

Asā hronika