Tērvetē dega pirts, Auces novadā - kūts

Aizvadītajās trijās diennaktīs, laikā no  6.decembra pulksten 6.30 līdz 9.decembra pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 23 izsaukumus – 10 uz ugunsgrēku dzēšanu, deviņus uz glābšanas darbiem un vēl četri izsaukumi bija maldinājums, informē VUGD.

Piektdien,  pulksten 8.46 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Tērvetes novada Tērvetes pagastu, kur dega pirts 15 kvadrātmetru platībā.

Sestdien, pulksten 20.40 VUGD saņēma izsaukumu uz Auces novada Ukru pagastu, kur kūts ēkā bija izcēlies ugunsgrēks. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg divstāvu kūts ēkas jumts un otrais stāvs, kā arī piebūve, un spēcīgā vēja ietekmē liesmas apdraud arī 30 metru attālumā esošo dzīvojamo māju. Ēkas otrajā stāvā atradās siens, savukārt piebūvē - malka. Pēc vairāk nekā trīs stundu ilga darba, ugunsdzēsējiem glābējiem izdevās ugunsgrēka izplatību ierobežot un nosargāt dzīvojamo māju. Ugunsgrēka platība bija 140 kvadrātmetri. Dzēšanas darbos piedalījās Auces, Dobeles un Elejas ugunsdzēsēji glābēji, kā arī vietējā zemnieka traktortehnika ar ūdens mucu, kas pieveda notikuma vietai ūdeni. Ugunsgrēka dzēšanas darbi noslēdzās pulksten 7.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Asā hronika