Tēvam par regulāru bērnu pēršanu un likšanu ēst maizi ar sinepēm piespriež nosacītu cietumsodu 11

Zemgales rajona tiesa Jelgavā piespriedusi pusgadu ilgu nosacītu cietumsodu kādam vīrietim, kurš notiesāts par to, ka regulāri ar siksnu pēris savus bērnus, kā arī licis viņiem ēst maizi ar sinepēm un veicis citas fiziski un emocionāli vardarbīgas darbības, liecina publiski pieejamais anonimizētais tiesas spriedums.

 

Tajā norādīts, ka vīrietis ne mazāk kā reizi nedēļā ar siksnu pēris abus ģimenē augošos mazgadīgos dēlus, no kuriem viens nav viņa bioloģiskais bērns, lamājis tos ar rupjiem vārdiem, kā arī licis viņiem ēst maizi ar sinepēm. Tāpat vīrietis lamājis un bijis vardarbīgs arī pret savu dzīvesbiedri. Spriedumā arī izceltas vairākas emocionālās vardarbības epizodes pret dzīvesbiedres dēlu.

 

Vīrietis savu vainu izdarītajā atzina un pauda nožēlu, kā arī noslēdza vienošanos ar prokuroru par sev piemērojamo sodu. Spriedumā arī norādīts, ka vīrieša apgādībā kopumā ir četras nepilngadīgas personas, bet pats vīrietis strādā Vācijā.

 

Foto: pixabay.com

 

Pievieno komentāru

Komentāri 11

vārds

Tāds tikai Ģintermuižā par pacientu var strādāt.

pirms 2 gadiem, 2019.01.06 20:08

dakters

ko slimu cilvēciņu iestādi minēt cietumā pa uzraugu tādu lesku likt lai tur parāda savu dižvarenību ne bērniņu kaustot-normāls tēvs bērnus fiziski neaizskar bet audzina šitais plukata visdrīzākais ir alhakoliķis žūpa nožēlojams gļēvulis kurš lai parādītu savu ,dižvarenību, izvēlējies kaustīt bērniņu

pirms 2 gadiem, 2019.01.08 10:42

mamis

memmesdēliņi var arī nebūt toties pa mīkstu resnuli gan var izveidoties

pirms 2 gadiem, 2019.01.08 10:34

Stabilio

Kādreiz tas bija padomju studentu paēdiens.

pirms 2 gadiem, 2019.01.06 22:29

makans

kāpēc nosacīti vienu diennakti cietumā tur pa bērnu aizskaršanu pirmajās minutēs pārmācīs tā ka visu mūžu zināsi ka bērniņus ir jāmīl nevis pa tiem jāņirgājas

pirms 2 gadiem, 2019.01.07 13:45

Resnais

redzi dēls, ja bērniņus tikai mīlēs, bet neaudzinās, tad dienās izaugs tādi, kam abas rokas kreisās, kas ne tēvu ne māti necienīs, lamās tos skaistos vārdos un runās pretī. Vēl nesen pa bez tabu rādīja, kā mīlētais bērns spļāvis skolotājam.. un vai katru dienu kāds aizbēg no mīlošajiem vecākiem. Mums aug mīlēto bērnu - patērētāju paaudze, kas nekad nav dārzus ravējuši vai nazi paši uztrinuši.

pirms 2 gadiem, 2019.01.07 16:28

Resnajam

Dārzu ravēt un nazi trīt var iemācīt (ieinteresēt) arī bez pēršanas. Sodīšanas veidi var būt dažādi - piemēram, jebkuru ekstru nogriešanu, ierobežošanu. Tas strādā visefektīvāk. Starp citu vecumdienās par vecākiem negrib rūpēties tieši tie bērni, kuri bērnībā izjutuši pazemojumu, vardarbību no vecāku puses.

p.s. daudzi, diemžēl, liek vienlīdzības zīmi izlutinātam un mīlētam. Mīlēts bērns ir tas, ar kuru gana daudz laika spēj kvalitatīvi pava'dit kopā - spēlējoties, sarunājoties, lasot priekšā pasakas. Zini kā ir ar tām ļoti iztikušajām ģimenēm - lai to statusu nodrošinātu, bērniņiem sapirktu visu ko iedomājas un gribās, tad darbā jāpavada lielākā daļa savas dzīves. Nodrošināta bērnība vēl nav mīlestība.

pirms 2 gadiem, 2019.01.08 08:35

Resnajam

No pazemotiem cilvēkbērniem arī nekas labs neizaug!

pirms 2 gadiem, 2019.01.07 23:16

opis

pazemoto bērnu var salīdzināt ar akumulatoru tikai akumulators sevī uzkrāj strāvu bet pazemotais bērns nežēlestību un naidu un tad tiem kuri perot bērnu viņā ir ieaudzinājuši tādu naidu kurš ne reti vien bērnam pieaugoties atspēlējas uz pašiem pērējiem ne tajā labākajā veidā........

pirms 2 gadiem, 2019.01.08 10:30

Asā hronika