Tiesas lēmums saistībā ar "Fortum" koģenerācijas stacijas radītajiem trokšņiem Jelgavā būs zināms pēc nenoteikta laika 3

Administratīvās rajona tiesas lēmums lietā par SIA "Fortum Jelgava" radītajiem trokšņiem būs zināms pēc nenoteikta laika, nevis šodien, kā bija plānots iepriekš, informēja Jelgavas tiesu nama kancelejas vadītāja Linda Lindere.

 

Februāra sākumā administratīvā lieta izskatīta pēc būtības. Sākotnēji tika plānots, ka spriedums tiks sastādīts un būs pieejams šodien. Taču L.Lindere skaidroja, ka tiesnesei pašlaik ir atvērta darbnespējas lapa, un spriedums nav sagatavots. Tiesa lēmuma datums būs zināms, kad tiesnese atgriezīsies darbā pēc slimošanas.

 

Lieta sākta pēc vietējās uzņēmējas Ilvas Miezes pieteikuma par Vides pārraudzības valsts biroja (VPVB) lēmumu. Tiesu nama priekšsēdētājs Mārtiņš Birkmanis aģentūrai LETA skaidroja, ka ar minēto lēmumu Valsts vides dienesta Jelgavas reģionālā vides pārvalde papildināja "Fortum Jelgava" izdoto "A" kategorijas atļauju biokurināmā koģenerācijas stacijas darbībai Rūpniecības ielā.

 

Savukārt I.Mieze iebilst pret to, ka pirms atļaujas izdošanas vides pārvalde nav izvērtējusi siltuma ražotāja iekārtu radīto trokšņu līmeni. Publiski pieejamā informācija liecina, ka I.Miezes sūdzība tiesā saņemta 2017.gada 10.augustā.

 

Foto: no zz.lv arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Himlers

Vai tad tik vienkāršā lietā vajadzētu saslimt! Būtu nu pietaupījusies slimošanai kādā naudīgā lietā!

pirms gada, 2019.02.25 18:07

Jautājums

kāpēc svešzemnieku finansētā sorosa fonda valdes priekšsēdētājs ivars ījābs blakus esošajā reklāmā dēvējas par "politikas zinātnieku"?

pirms gada, 2019.02.25 19:18

db

Neticās, ka troksnis pirms projekta netika izvērtēts.
Ja projekta laikā nerealizē sākotnēji solīto par troksni slāpējošām sienām, tad vari vērtēt un modelēt cik gribi. Fiziku neapmānīt.

pirms gada, 2019.02.25 21:25

Asā hronika