Tiesneses slimības dēļ atkal pagarina lēmuma sagatavošanu saistībā ar "Fortum" koģenerācijas stacijas radītajiem trokšņiem Jelgavā 2

Tiesneses slimības dēļ šodien joprojām nav pieejams Administratīvās rajona tiesas lēmums lietā par SIA "Fortum Jelgava" radītajiem trokšņiem, noskaidroja aģentūra LETA.

Februāra sākumā administratīvā lieta izskatīta pēc būtības. Sākotnēji tika plānots, ka spriedums tiks sastādīts un būs pieejams jau februāra beigās, taču tiesneses darbnespējas dēļ sprieduma sagatavošana atlikta līdz aprīlim.

Jelgavas tiesu nama kancelejas vadītāja Linda Lindere skaidroja, ka tiesnesei kopš nedēļas sākuma ir darbnespējas lapa, līdz ar to spriedums šodien nav pieejams. Sprieduma sagatavošanas datums būs zināms, kad tiesnese atgriezīsies darbā.

Lieta sākta pēc vietējās iedzīvotājas un uzņēmējas Ilvas Miezes pieteikuma par Vides pārraudzības valsts biroja (VPVB) lēmumu.

Tiesu nama priekšsēdētājs Mārtiņš Birkmanis aģentūrai LETA skaidroja, ka ar minēto lēmumu Valsts vides dienesta Jelgavas reģionālā vides pārvalde papildināja "Fortum Jelgava" izdoto "A" kategorijas atļauju biokurināmā koģenerācijas stacijas darbībai Rūpniecības ielā.

Savukārt Mieze iebilst pret to, ka pirms atļaujas izdošanas vides pārvalde nav izvērtējusi siltuma ražotāja iekārtu radīto trokšņu līmeni.

Publiski pieejamā informācija liecina, ka Miezes sūdzība tiesā saņemta 2017.gada 10.augustā.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 2

:)

Ja būtu vajadzīgs spriedums par nozagtu zaptes burku tad tiesnese būtu vesela :DDDD

pirms gada, 2019.04.12 09:41

dakters

varen naski uz ,slimošanām,šie likumsargi poti imunitatei vajag ar steigu,Gintermuižas apartamentos tādas var saņemt uz momentu

pirms gada, 2019.04.16 12:07

Asā hronika