Trīs Dobeles pašvaldības policijas amatpersonas tiesās par kukuļu prasīšanu 1

Zemgales tiesas apgabala prokuratūra nosūtījusi tiesai krimināllietu pret trīs Dobeles novada pašvaldības policijas amatpersonām par kukuļošanu, informēja prokuratūra.

Saskaņā ar lēmumu par krimināllietas nodošanu tiesai viens no apsūdzētajiem Dobeles novada pašvaldības policijas inspektoriem pieprasīja kādai personai kukuli 300 eiro apmērā, lai pret šīs personas nepilngadīgo radinieku netiktu sākts kriminālprocess.

Lai gan apsūdzētais pašvaldības policijas inspektors zināja, ka attiecīgais kriminālprocess netiks sākts, jo nav konstatēti iemesli, šo faktu viņš personai apzināti noklusēja.

Pēc kukuļa pieprasīšanas otrs apsūdzētais pašvaldības policijas inspektors uzkūdīja kukuļa pieprasītāju prettiesisko labumu arī pieņemt.

Savukārt trešais apsūdzētais inspektors šai pašai personai, no kuras jau tika pieprasīts 300 eiro kukulis, pieprasīja vēl vienu kukuli 1500 eiro apmērā, lai pret personas radinieku netiktu sākta tiesvedība.

Lieta izskatīšanai nodota Zemgales rajona tiesai.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Politiķis

Gan jau atkal sakritīs aizdomīgi, ka Danšina skatīs šo lietu pret policistiem bet Miķelsoni birojs iesaistīsies ? Jūs jau Tauta LV saprotiet, ka Latvijas tiesu sistèma nav tàda , ka Europe ECT !!!

pirms mēneša, 2020.12.03 23:04

Asā hronika