Trīs vīriešus tiesās par slepkavības izdarīšanu Auces novadā 1

Zemgales tiesas apgabala prokuratūras prokurors tiesai nodevis krimināllietu, kurā pie kriminālatbildības saukti trīs vīrieši par slepkavības izdarīšanu Auces novadā, informē prokuratūras prese sekretāre Laura Majevska.

Lietā celtas apsūdzības četrām personām, bet viens no apsūdzētajiem neesot piedalījies slepkavības izdarīšanā.

Kā norādīts lēmumā, 2018.gada jūlijā četri apsūdzētie lietojuši alkoholu un izlēmuši pārmācīt savu paziņu, kurš it kā par viņiem sniedzis nepatiesu informāciju. Apsūdzētie ar varu atveduši cietušo uz mājas pagalmu, situši un spīdzinājuši viņu. Viens no apsūdzētajiem devies mājās.

Trīs palikušie turpinājuši vardarbīgi izturēties pret cietušo, kā arī aizveduši viņu uz pamestu noliktavu, kur atstājuši. Pēc pusnakts trīs apsūdzētie izlēmuši atgriezties noliktavā un, lai slēptu nozieguma pēdas, un nodūruši cietušo ar vismaz 60 dūrieniem.

Ar šādām savām noziedzīgām darbībām, apsūdzētie izdarīja noziedzīgus nodarījumus, kas paredzēti Krimināllikuma 126.panta otrajā daļā 2., 3. un 6.punktos, 152.panta otrajā daļā, 117.panta 2., 4., 8. un 10.punktos, uzskata prokuratūra.

Lieta nodota izskatīšanai Zemgales rajona tiesai.

Prokuratūra norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.

Foto: no arhīva

 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

jelgavnieks

gadiem skandinās ka tiesās,sen slepkavnieki bij notiesājami īsa tiesa spriedums un kā savlaik slepkavnieku Kaupēnu Ansi Vālodzi prom kaut kur Ērmiķu priedēs vai viņus tur pakāra vai noblieza un tīra vieta ilgu laiku ievazājuši to uzspēlētās demokratijas sērgu-auklēšanos ar slepkavniekiem,lodi paurī plītī iekšā un pelnus izkaisīt atkritumu poligonos, kā savlaik Rogoļevu Stikutu bij un izbij viss tīra vieta

pirms gada, 2019.07.03 08:10

Asā hronika