Ugunsdzēsēji glābēji palīdz cilvēkiem, kas apmaldījušies mežā

Aizvadītajā diennaktī, no 14.augusta pulksten 6.30 līdz 15.augusta pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma astoņus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, piecus uz glābšanas darbiem un vēl viens no izsaukumiem bija maldinājums, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Zemgales reģionā Viktorija Gribuste.

Pulksten 9.40 VUGD saņēma informāciju, ka Salas novada Salas pagastā mežā bija sēņojuši trīs cilvēki, no kuriem divi apmaldījās. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji ieslēdza autocisternas skaņas signālu un sazvanīja apmaldījušos cilvēkus. Tā kā viņi ļoti vāji dzirdēja skaņas signālu, ugunsdzēsēji glābēji viņiem pabrauca pretī pa meža ceļu. Sēņotāji tika atrasti apmēram divu kilometru attālumā no vietas, kur viņi bija atstājuši savu automašīnu.

Pulksten 17Jelgavas ugunsdzēsēji glābēji devās uz Cukura ielu Jelgavā, kur pēc ceļu satiksmes negadījuma bija nepieciešams ar roku rīku un absorbenta palīdzību sakārtot ceļa braucamo daļu. Ar glābšanas automobiļa palīdzība viena no ceļu satiksmes negadījumā iesaistītajām automašīnām, kas atradās uz jumta, tika nolikta atpakaļ uz riteņiem.

Foto: no arhīva

 

Pievieno komentāru

Asā hronika