Ugunsdzēsēji glābēji Zemgalē steidzas palīgā, kad saplīst dzīvsudraba termometrs un no akas izceļ stārķi 4

Aizvadītajā diennaktī, no 17.jūnija pulksten 6.30 līdz 18.jūnija pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 10 izsaukumus, no kuriem pieci bija uz ugunsgrēku dzēšanu un pieci uz glābšanas darbiem, informē VUGD.

Pulksten 00.04 izsaukums saņemts uz Jauno ielu Bēnē, kur atklātā teritorijā dega koks un siena rullis 15 kvadrātmetru platībā. Pulksten 1.28 ugunsgrēks likvidēts.

Vēl ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kur Ozolnieku novada Salgales pagastā dega elektrības stabs 0,5 kvadrātmetru platībā un Miezītes ceļā Jelgavā, kādā neapdzīvotā divstāvu mājā dega loga rāmis 3 kvadrātmetru platībā.

VUGD palīdzība bija nepieciešama arī Krišjāņa Barona ielā Jelgavā, kur kādā daudzdzīvokļu nama kāpņu telpā bija saplīsis dzīvsudraba termometrs, J.Raiņa ielā Tukumā, kur cilvēkam no rokas pirksta tika noņemts svešķermenis, un Kandavas novada Vānes pagastā, kur no meliorācijas akas, aptuveni trīs metru dziļumā, vajadzēja izcelt stārķi.

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 41 izsaukumu – 11 uz ugunsgrēku dzēšanu, 23 uz glābšanas darbiem un septiņi izsaukumi bija maldinājumi.

Foto: pixabay.com

Pievieno komentāru

Komentāri 4

opā

vaaaau kārtējais ,varoņdarbs, un cik ta glābēju vienības tika iesaistītas tā bīstamā notikuma,saplēstā termometra neitralizēšanā ,jācer ka apbalvojumi prēmijas arī tiks piešķirtas mjā.......

pirms gada, 2019.06.18 16:34

Janka

Vai tas ķermenis uz pirksta tiešām bija svešs? Skabarga,pudele, sieviete u.t.t. ?

pirms gada, 2019.06.18 21:10

pamazām

Kļūstam par idiotiem.... viena pile dzīvsudraba trepju telpā un saucam VUGD, kaut kas uz pirksta uzdabūts. Šeit palīdzēt vajadzēja stārķim un apdzēst loga rāmi. Brīnums, ka kāds kaķis netika vardarbīgi no koka stīvēts lejā. Tiem nabaga radījumiem mūsdienās arī neļauj mierīgi kokā pasēdēt.Kā iekārtojas, tā vīri klāt un ceļ zemē :DDDD

pirms gada, 2019.06.19 11:35

vecis

nu ko tur ko teikt zirbulis debesīs tak tiek pielīdzināts meseršmitam stārķīts starpkontinentālajai raķeteilīdaka upē vai ezerā zemūdenei mjā Ž.Verns savās fantāziju ziņā tāds skolnieks vien ir,jājautā kur kur ir tie īstie puiši vīrieši ,pamatā mūsdienu mīkstmieši no odiem dunduriem baidās pa vardēm krupjiem nerunāsim čūsku ierauga ta jau tas ir katastrofa-zīda zeķītēs baletkurpītēs manikirēti -kopti-fu tu gailēni sievišķīgām balstiņām apveltīti mīkstmiesīši krieviski skan labāk vai nu petuhi vai kazli

pirms gada, 2019.06.19 12:40

Asā hronika