Ugunsdzēsēji Jelgavā atbrīvo un palaiž brīvībā ventilācijas šahtā iesprūdušu putnu 3

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 25.jūlija pulksten 6.30 līdz 26.jūlija pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem un viens izsaukums bija maldinājums.

Vakar ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Atmodas ielā Jelgavā, kur piecstāvu dzīvojamās mājas ventilācijas šahtā bija iesprūdis putns. Ar autokāpņu palīdzību putns tika atbrīvots un palaists brīvībā. Savukārt Viesītes novada Rites pagastā ugunsdzēsēji glābēji atbrīvoja autoceļa Vecumnieki – Nereta – Subate posma braucamo daļu no pieciem pārkritušiem kokiem.

Foto: pixabay.com

 

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Sirēna

Vakar ieraugot ugunsdzēsējus ar sirēnu un bākugunīm iegriežam mājas pagalmā nobijos, bet kad ieraudzīju pacēlāju aiz loga, tiešām baisi palika, bet..... Kad uzzināju ka glābēji glāb putnu..... Nu nopietni? Ar bākugunīm un sirēnu?

pirms gada, 2019.07.26 20:25

Resnais

Faktiski ja mēs putna dzīvību jeb precīzāk nāvi pieskaitām pie kaitējuma videi, tad jā, CSN 42.1 atļauj braukt ar sirēnu un zilo gaismu. Tikai tad rodas jautājums, kāpēc nebrauc neatliekamā palīdzība, ja uz ceļa ir notriekts piemēram zaķis. Bet tas jau ir cits stāsts.

pirms gada, 2019.07.30 09:08

Asā hronika