Ugunsgrēkā Jelgavā gāja bojā cilvēks

Aizvadītajās trijās diennaktīs, no 26.aprīļa pulksten 6.30 līdz 29.aprīļa pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 39 izsaukumus, 30 uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem un vēl seši izsaukumi bija maldinājums, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Viktorija Gribuste.

Šonakt, pulksten 03.02, VUGD saņēma informāciju, ka Jelgavā deg ēka. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka divstāvu koka neapsaimniekotā ēkā deg pirmā stāva dzīvoklis. Pārmeklējot ēku, ugunsdzēsēji glābēji pirmajā stāvā atrada bojāgājušo, kura dzimumu un vecumu nebija iespējams noteikt. Kopējā degšanas platība bija 40 kvadrātmetri. Dzēšanas darbi noslēdzās pulksten 5.22.

Svētdienas vakarā, pulksten 23.01, Jelgavas, Dobeles un Olaines ugunsdzēsēji glābēji devās uz Akmeņu ielu Jelgavā, kur bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg pie divstāvu mājas piebūvēta saimniecības ēka un liesmas jau ir pārmetušās uz dzīvojamo māju. Ugunsgrēkā dega mājas jumts 100 kvadrātmetru platībā, istaba otrajā stāvā 30 kvadrātmetru platībā, telpa pirmajā stāvā 10 kvadrātmetru platībā un šķūnis 20 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā neviens cilvēks necieta. Dzēšanas darbi noslēdzās puksten 2.57.

Aizvadītajās diennaktīs Zemgales ugunsdzēsēji glābēji dzēsa 16 kūlas un četrus meža ugunsgrēkus.

Foto: no arhīva

 

 

Pievieno komentāru

Asā hronika