Ugunsgrēkā Ozolnieku novadā gājis bojā cilvēks

Piektdien plkst.10.42 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Ozolnieku novada Cenu pagastu, kur dega dzīvojamā māja. Ierodoties tika konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg vienstāvu dzīvojamās mājas jumts 120m2 platībā. Ugunsgrēkā bojā gāja vīrietis. Ugunsgrēks likvidēts plkst.14.50, ziņo VUGD pārstāve Ilze Dāme-Birziņa.

Aizvadītajās dienās, laika posmā no šī gada 19.maija plkst.6.30 līdz 22.maija plkst.6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 24 izsaukumus – 18 uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi.

Zemgales reģiona brigāde aizvadītajās trīs diennaktīs ir saņēmusi deviņus izsaukumus uz kūlas ugunsgrēkiem, kuru kopējā degšanas platība bija vairāk nekā 6,6 hektāri. Platības ziņā lielākie kūlas ugunsgrēki dega:

  • 3 hektāri – Svētdien Dobeles novada Krimūnu pagastā;

  • 2 hektāri – Piektdien Pļaviņu novada Klintaines pagastā;

  • 1 hektārs – Sestdien Ozolnieku novada Cenu pagastā.

Aizvadītajās dienās ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem kuros dega atkritumi, bērnu rati, autobuss, divi šķūņi, piebūvētas terases jumts, meža zemsedze un kamīna dūmvads un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Visā Latvijā aizvadītajās brīvdienās VUGD saņēma 146 izsaukumus – 103 uz ugunsgrēku dzēšanu, 31 uz glābšanas darbiem, bet 12 no izsaukumiem bija maldinājumi.

Pievieno komentāru

Asā hronika