Ugunsgrēks izcēlies SIA "Baltic Innovation Holding" ražotnē 4

Aģentūras LETA rīcībā esošā informācija liecina, ka ceturtdienas rītā industriālā parka "NP Jelgavas biznesa parks" rūpnieciskajā teritorijā (bijušajā RAF rūpnīcas teritorijā) ugunsgrēks izcēlies SIA "Baltic Innovation Holding" ražotnē.

 

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) aģentūrai LETA norādīja, ka ugunsgrēks ir klasificēts kā paaugstinātas bīstamības, jo tas ir izcēlies lielā platībā. Tāpat dzēšanas darbus apgrūtina lietus un vējš. Tuvējās ielas piepildījuši dūmu mutuļi.

 

Aģentūras LETA rīcībā esošā informācija liecina, ka ugunsgrēks izcēlies SIA "Baltic Innovation Holding" ražotnē. Ar uzņēmuma vadību pagaidām aģentūrai LETA nav izdevies sazināties.

 

"Baltic Innovation Holding" reģistrēta 2015.gada martā un uzņēmuma pamatkapitāls ir 3600 eiro. Uzņēmuma īpašnieki ir SIA "Everest Holding Group" (40%), SIA "KT centrs" (21,11%), Kipras uzņēmums "Briezal Management Limited" (16,67%), Krievijas pilsonis Leonids Kedrins (16,67%) un Krievijas pilsonis Igors Aņisimovs (5,56%).

 

Uzņēmums 2017.gada septembrī ir izslēgts no pievienotās vērtības nodokļa (PVN) maksātāju reģistra un tam ir anulēta PVN apliecība. 2017.gadā uzņēmuma apgrozījums bija 6599 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

 

Ugunsgrēka vietai blakus esošā uzņēmuma "Chocolette Confectionary" biznesa attīstības direktors Guntars Dzērve aģentūrai LETA sacīja, ka lai gan "Chocolette Confectionary" atrodas blakus ugunsgrēka vietai, taču, pateicoties ugunsdzēsēju operatīvajam darbam, ugunsgrēks ir lokalizēts un nav nekādā veidā skāris uzņēmuma ražotni.


Foto: Ruslans Antropovs

 

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Vāgners

Nu protams, atkal Kipra un Krievijas pilsoņi.

pirms gada, 2019.03.16 10:50

ivanbeks

krieva maksāja laikam labi par darbu , tapēc laikam dzirkstel šķīlās .

pirms gada, 2019.03.16 13:06

Tas pats Jānis

Glauni - jaunā ēkā smagi ietaupīts uz ugunsdzēsības sistēmas.

pirms gada, 2019.03.16 17:44

Asā hronika