Uzbekistānas pilsonis policistiem piedāvā 50 eiro kukuli 6

Šonakt Dobeles novadā aizturēts Uzbekistānas pilsonis, kurš pārkāpis atļauto braukšanas ātrumu un ar 50 eiro mēģinājis piekukuļot policijas darbiniekus, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Arlita Dolgā.

Vīrieša vadītā smagā automašīna “DAF XF105” ar piekabi “Krone” apturēta ap pulksten 3 uz ceļa Rīga – Liepāja Kaķeniekos, jo apdzīvotā vietā braukusi ar ātrumu, kas par 15 kilometriem stundā lielāks par atļauto. Vadītājs, Uzbekistānas pilsonis, policijas darbiniekiem paudis, ka vēlas sarunāt, lai viņam netiktu noformēts administratīvā pārkāpumā protokols, un pasniedzis pasi, kurā bija ielikti 50 eiro.

Policija sākusi kriminālprocesu.

Tāpat kriminālprocess sākts par kukuļdošanas gadījumu, kas noticis otrdien Tukuma novada Sēmes pagastā, kur par braukšanas ātruma pārsniegšanu apturēta 1981.gadā dzimušā vadītā automašīna. Arī šis vīrietis piedāvājis amatpersonām 50 eiro.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 6

:)

Aizmirsa cilvēks pasē naudu...Kāpēc uzreiz kukulis? Ja pasē būtu palicis netīšām prezervatīvs - tad ko, tas tiktu kvalificēts kā piedāvājums stāties dzimumattiecībās?

pirms gada, 2019.11.06 19:33

Likums

Uzbeks prot runat latviski!?Saukt pie atbildibas amatpersonas par valsts valodu neieverosanu.

pirms gada, 2019.11.07 08:25

Asā hronika