VUGD aicina uz Atvērto durvju dienu

Atzīmējot Ugunsdzēsēju un glābēju dienu un ugunsdzēsības Latvijā 154.gadadienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) jau septīto gadu pēc kārtas 17.maijā rīkos Atvērto durvju dienu visās VUGD daļās un posteņos, kā arī Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas Praktisko mācību nodaļā. 

Atvērto durvju dienas ietvaros, 17.maijā no pulksten 10 līdz 19, VUGD aicina ikvienu interesentu nākt ciemos pie ugunsdzēsējiem glābējiem visā Latvijā! Arī Jelgavas ugunsdzēsēju depo.

Šajā dienā mazos un lielos apmeklētājus ugunsdzēsēji glābēji iepazīstinās ar ugunsdzēsēju glābēju ikdienu, izrādīs ugunsdzēsēju depo un parādīs VUGD tehniku, kā arī ļaus izmēģināt un pielaikot ugunsdzēsēju glābēju aizsargtērpu, sniegs atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem, atgādinās par drošību un pastāstīs par iespējām nākotnē kļūt par ugunsdzēsēju glābēju, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Jau šobrīd daudzas izglītības iestādes ir pieteikušas savu apmeklējumu, tāpēc VUGD aicina visus interesentus savlaicīgi pieteikties, sazinoties ar  VUGD daļu un posteņu kontaktpersonām (saraksts pieejams šeit): www.vugd.gov.lv/files/purchase/ADD_kontaktpersonas_17.maijs.pdf)

Foto: VUGD

Pievieno komentāru

Asā hronika