Zemgalē dega automašīna, pirts un zaru kaudze

Aizvadītajās trijās diennaktīs, laikā no 20.septembra pulksten 6.30 līdz 23.septembra pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 18 izsaukumus – sešus uz ugunsgrēku dzēšanu, deviņus uz glābšanas darbiem un vēl trīs izsaukumi bija maldinājums, informē VUGD.

Piektdien Tukumā, Klusajā ielā, dega dārza mājiņa 6 kvadrātmetru platībā. Jelgavā, Mednieku ielā, dega vieglās automašīnas motora nodalījums un salons viena kvadrātmetra platībā.

Sestdien, pulksten 20.49, Jēkabpils ugunsdzēsēji glābēji devās uz Līko ielu Jēkabpilī, kur dega pirts. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka divstāvu ēkā deg pirts telpa un starpstāvu pārsegums. Ugunsdzēsējiem glābējiem no liesmām izdevās nosargāt pārējo ēku. Kopējā degšanas platība bija 30 kvadrātmetri. Dzēšanas darbi noslēdzās pulksten 23.13. 

Sestdien no rīta ugunsdzēsēji glābēji devās uz Tukuma novadu, kur uz autoceļa Tukums – Kuldīga bija noticis ceļu satiksmes negadījums. Ar hidraulisko instrumentu palīdzību ugunsdzēsēji glābēji no automašīnas atbrīvoja tajā iespiestu cilvēku.

Sestdienas vakarā ugunsdzēsēji glābēji Kandavas novadā, uz autoceļa Rīga – Ventspils, pēc ceļu satiksmes negadījuma savāca uz ceļa braucamās daļas 6 kvadrātmetru platībā izlijušu šķidrumu.

Pirmdien no rīta Auces ugunsdzēsēji glābēji devās uz Auces novada Vītiņu pagastu, kur ceļa malā dega zaru kaudze 60 kvadrātmetru platībā.

Foto: no arhīva

 

 

Pievieno komentāru

Asā hronika