Zemgalē deguši labības rugāji un dārza mājiņas

Aizvadītajā diennaktī, no 28.augusta pulksten 6.30 līdz 29.augusta pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 11 izsaukumus – septiņus uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem un vēl divi izsaukumi bija maldinājums, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Zemgales reģionā Viktorija Gribuste. 

Vakar, pulksten 11.06, VUGD saņēma Valsts meža dienesta lūgumu palīdzēt meža ugunsgrēka dzēšanas darbos Tukuma novada Zentenes pagastā, kur dega meža zemsedze četru hektāru platībā. No VUGD puses ugunsgrēka dzēšanas darbos piedalījās Tukuma un Talsu daļas ugunsdzēsēji glābēji ar divām autocisternām un kvadriciklu. Dzēšanas darbi bīstamības dēļ tika pārtraukti līdz ar tumsas iestāšanos un šodien tiks turpināti.  

Vakarpusē ugunsdzēsēji glābēji devās uz Jelgavas novada Glūdas pagastu, kur uz lauka dega labības rugāji viena hektāra platībā, bet Jelgavas novada Valgundes pagastā rugāji dega 1000 kvadrātmetru platībā. 

Pulksten 20.18 Aizkraukles daļas ugunsdzēsēji glābēji devās uz Samēnu ielu Aizkrauklē, kur dega dārza mājiņa 25 kvadrātmetru platībā. Dzēšanas darbi noslēdzās pulksten 21.31. 

Savukārt pulksten 21.58 Jelgavas ugunsdzēsēji glābēji devās uz Prohorova ielu Jelgavā, kur dega dārza mājiņa 16 kvadrātmetru un apkārt esošā sausā zāle 10 kvadrātmetru platībā.  

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Asā hronika