Zemgalē negadījumos izglābti divi cilvēki

Aizvadītajā diennaktī, no 27.augusta pulksten 6.30 līdz 28.augusta pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu un trīs uz glābšanas darbiem, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Zemgales reģionā Viktorija Gribuste.

Vakar pēcpusdienā Auces posteņa ugunsdzēsēji glābēji devās uz Dobeles novada Penkules pagastu, kur uz lauka dega labības rugāji viena hektāra platībā.

Pulksten 14.38 Tukuma daļas ugunsdzēsēji glābēji devās uz Engures novada Smārdes pagastu, kur pēc ceļu satiksmes negadījuma vieglā automašīna atradās uz sāniem un autovadītājs no tās nevarēja izkļūt. Ugunsdzēsēji glābēji ar roku rīku palīdzību atzāģēja automašīnas priekšējo stiklu un palīdzēja cilvēkam izkļūt no automašīnas.

Pulksten 16.36 Vecumnieku un Jaunjelgavas ugunsdzēsēji glābēji devās uz Vecumnieku novada Valles pagastu, kur mežā dega zaru šķeldotājs 15 kvadrātmetru platībā. Dzēšanas darbos piedalījās divas autocisternas un seši ugunsdzēsēji glābēji.

Pulksten 19.03 VUGD saņēma informāciju, ka Vecumnieku novada Vecumnieku pagastā grāvī atrodas traktors un zem tā cilvēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka traktora kabīne ir piespiesta pie zemes un tās vadītājs netiek ārā. Ugunsdzēsēji glābēji traktoru nedaudz pagāza uz sāniem un atbrīvoja cilvēku, kurš nekavējoties tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Glābšanas darbi noslēdzās pulksten 19.52 un tajos piedalījās divas autocisternas un seši ugunsdzēsēji glābēji

Foto: no arhīva

 

 

 

 

 

 

Pievieno komentāru

Asā hronika