Zemgalē ugunsdzēsēji glābēji 21 reizi likvidēja spēcīgā vēja radītās sekas

Aizvadītajās trijās diennaktīs, laikā no 25.oktobra pulksten 6.30 līdz 28.oktobra pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 33 izsaukumus – piecus uz ugunsgrēku dzēšanu, 26 uz glābšanas darbiem un vēl divi izsaukumi bija maldinājums, informē VUGD.

Svētdien ugunsdzēsēji glābēji 21 reizi izbrauca, lai likvidētu spēcīgā vēja radītās sekas. Ceļa braucamā daļa tika atbrīvota no nolūzušiem kokiem uz autoceļa Rīga – Ventspils Tukuma novadā, Smilšu ielā Tukumā, Bērzes ielā Dobelē, uz autoceļa Tukums – Engure, Tukuma novada Irlavas pagastā, Dobeles novada Krimūnu pagastā, Bauskas novada Gailīšu pagastā, Brīvības ielā Dobelē, Vecumnieku novada Vecumnieku pagastā, Bauskas novada Mežotnes pagastā, Dobeles novada Naudītes pagastā (2 izsaukumi), Dobeles novada Zebrenes pagastā, Kandavas novada Kandavas pagastā, Ozolnieku novada Cenu pagastā, Vecumnieku novada Valles pagastā (2 izsaukumi) un uz autoceļa Rīga – Bauska Iecavas novadā. 

Palīdzības ielā Jelgavā nolūzis koks bija nokritis uz četrām vieglajām automašīnām. Lielajā ielā Jelgavā četrstāvu dzīvojamai mājai tika noņemts no ēkas fasādes atrauts dzelzs gabals. Kandavas novada Kandavas pagastā vējš aizlauza elektrības stabu.

Sestdien VUGD saņēma informāciju, ka uz autoceļa Rīga – Ventspils, Tumes pagastā, noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā iesaistītas divas vieglās automašīnas. Ugunsdzēsēji glābēji automašīnām atvienoja akumulatora klemmes un vienu no tām novilka no ceļa braucamās daļas, kā arī sakārtoja ceļa braucamo daļu.

Foto: no arhīva

 

 

 

Pievieno komentāru

Asā hronika