Zemgalē ugunsdzēsēji glābēji 23 reizes likvidēja stiprā vēja radītās sekas

Aizvadītajā diennaktī, no 18.decembra pulksten 6.30 līdz 19.decembra pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 37 izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu, 25 uz glābšanas darbiem un vēl astoņi izsaukumi bija maldinājums, informē VUGD.

Šonakt pulksten 01.03 VUGD saņēma informāciju, ka Dobeles novada Zebrenes pagastā deg neapsaimniekota divstāvu ēka. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka divstāvu ēkas jumts un starpstāvu pārsegums jau deg pilnā platībā. Kopējā degšanas platība ir 400 kvadrātmetri. Šobrīd turpinās ugunsgrēka dzēšanas darbi.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji Zemgalē 23 reizes devās likvidēt vēja radītos postījumus. Izsaukumi tika saņemti laika posmā no vieniem dienā līdz septiņiem vakarā.

Dobeles daļas un Auces posteņa ugunsdzēsēji glābēji nolauztus kokus novāca Auces novada Īles pagastā, Bērzes ielā un Celtnieku ielā Dobelē, Dobeles novada Penkules pagastā un Dobeles pagastā.

Jelgavas pilsētā un novadā stiprā vēja radītās sekas tika likvidētas uz autoceļa Eleja – Lietuvas robeža un Meža ceļā Jelgavā.

Foto: no arhīva

 

Pievieno komentāru

Asā hronika