Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina izteikties par nodarbinātības un sociālajiem projektiem

Labklājības ministrija (LM) aicina apspriest tās izstrādātos kritērijus, pēc kuriem vērtēs projektus, kas pretendē uz labklājības nozarē pieejamo ES fondu līdzfinansējumu posmā līdz 2013.gadam.

Potenciālie projektu rakstītāji un citi interesenti var izteikties par izstrādātajiem vērtēšanas kritērijiem 15 projektu konkursos. Pavisam LM ir atbildīga par 22 projektu konkursu aktivitātēm. Pirmo septiņu kritēriju sabiedriskā apspriešana notika jau pavasarī.Kritēriji nosaka, kādām prasībām jāatbilst projektam, lai tas iegūtu pēc iespējas lielāku punktu skaitu.ES fondu līdzfinansējumu vispirms piešķirs projektiem ar lielāko iegūto punktu skaitu. Iesniegumu virzīs apstiprināšanai, ja tas būs ieguvis vismaz trīs ceturtdaļas no iespējamā punktu skaita. Projekta iesnieguma vērtēšanas laiks nebūs ilgāks par trim mēnešiem.Ar projektu vērtēšanas kritērijiem var iepazīties interneta mājas lapā (www.lm.gov.lv). Savus komentārus, priekšlikumus un iebildumus interesentiem jāiesniedz LM līdz 10.septembrim rakstiskā vai elektroniskā veidā. LM sola, ka apkopotie priekšlikumi pēc izvērtēšanas tiks izmantoti kritēriju uzlabošanai.Glūdas pagasta un pagastu apvienības «Bērzes krasti» projektu speciālisti, kas līdz šim iesaistījušies ES finansēto sociālās jomas projektu īstenošanā, pagaidām ar jaunā ES plānošanas perioda kritērijiem nav iepazinušies. Līdz šim pie mums izveidotā struktūrfondu apgūšana uzskatīta par sarežģītu, bet projektu vērtēšana, ieviešana un kontrole par birokrātiskāku nekā citur Eiropā.

Pievieno komentāru

Citas ziņas