Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Amo Plant» nākotne neskaidra; jelgavnieki meklēs sadarbības iespējas ar rūpnīcu 3

Arī pēc kārtējā Jelgavas mēra komandējuma Maskavā uzņēmuma «Amo Plant» nākotne nav skaidra – kaimiņzemes galvaspilsētas vadība vēl nav lēmusi, ko darīs ar sev piederošām uzņēmuma akcijām. Tikmēr Jelgavas uzņēmēji šodien pulksten 14 pārrunās ar rūpnīcu sadarbības iespējas.

A.Rāviņš komandējumā tikās ar Maskavas pilsētas mēra vietnieku transporta nozares jautājumos, kurš apsolījis noorganizēt tikšanos ar Maskavas ekonomikas un īpašumu departamenta pārstāvjiem, lai vēlreiz pārrunātu rūpnīcas turpmāko attīstību. Plānots mašīnbūves uzņēmuma jautājumu iekļaut arī Latvijas – Krievijas Starpvaldību komisijas sēdes dienas kārtībā, kas no 9. līdz 10.jūnijam notiks Liepājā, teikts Jelgavas pašvaldības paziņojumā.Interese par «Amo Plant» izrādot gan Krievijas, gan Eiropas uzņēmēji. Savukārt Maskavas valdība lēmumu par uzņēmuma nākotni vēl nav pieņēmusi.«Uzņēmums strādā. Fakts, ka tam meklē investoru nozīmē tikai to, ka rūpnīca varēs strādāt vēl labāk un kvalitatīvāk plānot savu attīstību,» tā interesi par sadarbību ar rūpnīcu, lai arī tā nākotne nav skaidra, pamato Jelgavas ražotāju un tirgotāju asociācijas priekšsēdētājs Imants Kanaška.Viņš teic, ka jelgavnieki gatavi piedāvāt savus pakalpojumus, bet «Amo Plant» - savus.«Rūpnīca iepazīsimies ar tehnoloģisko procesu, bet pēc tam pārrunāsim sadarbības iespējas,» skaidro I.Kanaška. Piemēram, «Amo Plant» varētu izmantot vietējās tipogrāfijas pakalpojumus, rūpnīcai nepieciešami arī suvenīri, kurus varētu ražot «Latvijas Keramika». «Rūpnīcai ir plaša teritorija, par kuras attīstību arī var runāt. Nākotnes vīzija ir dzelzceļa mezgls pie rūpnīcas un arī pasažieru dzelzceļa pietura. Tāpat var attīstīt ideju par rūpniecisko tūrismu, ļaujot tūristiem apmeklēt ražotnes, kuru Jelgavā nav maz,» apspriežamo jautājumu klāstu iezīmē asociācijas vadītājs.Plānots, ka tikšanās ar «Amo Plant» pārstāvjiem piedalīsies ap 40 Jelgavas uzņēmumu, kā arī kolēģi no Bauskas un Jēkabpils.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

biedrs

to jebonaška,ja kāds no mafijas sāk runāt,tas ilgi nedzīvo

pirms 9 gadiem, 2011.06.04 09:50

jebonaška

viena otra bizness jelgavā ir balstīts uz pilsētas dotācijām, prihvatizācijai un tik ir kā tā gudrā dirš*na.
spekulants stāsta savas idejas -a patiesībā- nopirkt par kapeiku, bet pārdot pa rubli...
andra paps varētu pastāstīt patiesību - kādas rebes bija štukotas ar to rūpnīcu - kāda naudas mazgāšana vai fendere. Tikai dārgā biedra Lužkova-Kaca noņemšana izjauca visu padarīšanu!

pirms 9 gadiem, 2011.06.03 09:52

micro

Labu mašīnu napārdod - ar to brauc. Tas ir tikai LV prikols, ka jāpērk jauna, ja pilns ir pelnu trauks!

Rūpnieciskais tūrisms - (off-topiks - šeit es sāku vārtīties smieklos pa zemi). Pamēģiniet ieiet Privāta uzņēmuma teritorijā ar fotoaparātu. Vismaz nopietnā rūpnīcā tas uzreiz tiks noņemts vai vismaz pabrīdinās par tā lietošanas aizliegumu. Parasti rūpnīcā uz ekskursiju izņēmuma gadījumos atved klientus, lai viņus pārliecinātu par preces un ražošanas procesa atbilstību vēlamai kvalitātei.

Bet ideja jau ir feina - būvēsim rūpnīcas kā muzejus, jo pagaidām izskatās, ka nekam citam pašvaldības stutētie brīnumi neder. Bet varbūt tomēr Pašvaldība beidzot beigs nodarboties ar biznesu un ļaus to darīt tiem, kas kaut ko tajā sajēdz, neliekot sprunguļus riteņos. Ja jau tik liela vēlme sēdēt uzņēmuma padomē, tad ejiet prom no valsts darba un dibiniet savus privātos uzņēmumus - ā, bet tas taču ir riskanti, ja savārīs ziepes, tad dabūs pa pakausi, bet vēlētāji jau kļūda neredz un personisku atbildību neprasa ...

Morāle - cirks aizbrauca, bet klauni palika ...

pirms 9 gadiem, 2011.06.03 09:31

Citas ziņas