Aprīlī par teju četriem procentiem augs maksa par atkritumu izvešanu Jelgavā 2

No 1.aprīļa maksa par atkritumu izvešanu Jelgavā sasniegs 22,98 eiro par kubikmetru, kas ir teju 4% palielinājums, lēmusi pilsētas dome.

Pašlaik SIA "Jelgavas komunālie pakalpojumi" tarifs Jelgavā par viena kubikmetra atkritumu apsaimniekošanu ir 21,29 eiro.

Mēneša maksa par atkritumu izvešanu vienam daudzdzīvokļu mājas iedzīvotājam pašlaik ir 2,66 eiro, bet no aprīļa tā būs 2,76 eiro.

Dome lēma arī par maksas palielināšanu no 2020.gada 1.janvāra, kad par viena kubikmetra izvešanu būs jāmaksā 22,63 eiro, bet vienam iedzīvotājam mēnesī šis tarifs sasniegs 2,83 eiro.

Visas summas norādītas ar pievienotās vērtības nodokli.

Cenas pieaugums saistīts ar dabas resursu nodokļa un atkritumu apglabāšanas maksas palielināšanos. Atkritumu poligonu "Brakšķi", kur tiek apglabāti atkritumi no pilsētas, apsaimnieko paši "Jelgavas komunālie pakalpojumi".


Foto: pixabay.com

Pievieno komentāru

Komentāri 2

opaps

Pie mūsu mājā stāv konteineri,kā arī 5 m3,tiko izved atkal pilns brauc apkartējo privatmāju sprukstiņi un met visu,vienu dienu bij piemests pilns ar vieglo autiņu bamperiem,paņeliem,un visādu plastmasas drazu,laikam no kāda šrota

pirms 2 gadiem, 2019.03.02 14:02

Citas ziņas