Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aptur «Latvijas Krājbankas» darbību 9

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padome pirmdien nolēmusi apturēt «Latvijas Krājbankas» visu finanšu pakalpojumu sniegšanu, aģentūrai BNS pavēstīja komisijā.

FKTK skaidroja, ka lēmums pieņemts, pamatojoties uz konstatēto līdzekļu iztrūkumu bankā, par ko ir informēta Ģenerālprokuratūra.Komisijas biroja vadītāja Anna Dravniece aģentūrai BNS pavēstīja, ka saskaņā ar minēto lēmumu ir apturēta arī «Latvijas Krājbankas» valdes un padomes darbība un iecelti komisijas pilnvarnieki, kas veic bankas pārvaldīšanu un iegūst bankas valdes un padomes tiesības.«Pilnvarnieku grupas uzdevums ir veikt bankas pārvaldi ar nolūku nodrošināt bankas aktīvu saglabāšanu,» skaidroja Dravniece un pavēstīja, ka par pilnvarnieku grupas vadītāju ir iecelts FKTK priekšsēdētājas vietnieks Jānis Brazovskis.Dravniece arī vērsa uzmanību, ka, pieņemot minēto lēmumu, ir atcelts lēmums par ierobežojumu uzlikšanu darījumiem virs 100 tūkstošiem eiro (70,3 tūkstošiem latu). Bankas klientiem norēķini netiek veikti, un par noguldījumu pieejamību tiks paziņots atsevišķi.Viņa arī atgādināja, ka saskaņā ar Noguldījumu garantiju likumu Noguldījumu garantiju fonds nodrošina atlīdzības izmaksu par visu veidu noguldījumiem jebkurā valūtā līdz 100 tūkstošu eiro apmērā. Garantētā atlīdzība tiek aprēķināta, sasummējot noguldījumus visos kontos, ja šie noguldījumi ir sadalīti vairākos kontos vienā bankā. Garantētā atlīdzība attiecas gan uz noguldījumiem, gan uz to procentiem, gan atlikumu norēķinu kontā vai algas kontā, gan uz krājkontiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

tā jau domāju

kamēr Latvijas latvieši ar krieviem plēšas par valodu, valdība ņem un piekāš visus. Tā bija vienmēr, vispirms skandāls tautā, tad re-kāda banka aizklapēta ciet, vai pensija nogriezta, vai māmiņu algas...u.tt.
Un vainīgā neviena.

pirms 8 gadiem, 2011.11.22 14:21

Ilze

Patīk dzīvot melos, nabadzībā un liekulībā, piebalsot šīs pasaules varenajiem, atbalstīt katru viņu cūcību un zvērību, vēlēšanās balsot par ārvalstu kapitāla ielikteņiem un gaidīt no viņiem brīnumus. Nē???? Tad, uzaicinam apmeklēt BEZMAKSAS semināru " Kompensācijas par atņemtiem īpašumiem un banku parādu atvieglojums ( saistībā ar hipotekāro kredītu)".
Semināru organizē sabiedriskā organizācija „LATAV”.
Seminārs notiks 2011. gada 22. novembrī, plkst.19.00 ," Rīgas Kongresu nama " zālē .
Dalībnieku reģistrācija - http://www.latav.lv. Reģistrēto skaits tiks rādīts tiešsaistes režīmā.

pirms 8 gadiem, 2011.11.22 13:41

Invalīde

Tā neko gājieni! Vakar mājaslapā muļķības sarakstījuši, šodien savu mikroskopisko pensiju nevaru izmantot, tā nav 100 tūkstoši, bet 50 lati. Krīzes otrais vilnis pie aizslēgtām bankas durvīm..

pirms 8 gadiem, 2011.11.22 11:00

musu valsti vispar nevienam nevar uzticeties,ieskaitot valdibu

pirms 8 gadiem, 2011.11.22 10:28

***

Glupie, kuri naudu turēja Krājbankā!Tā nekad nav bijusi klientiem lojāla.

pirms 8 gadiem, 2011.11.22 08:58

Ance

Svētkus nesvinēju, taupīju pēdējo naudiņu zābakiem, bet to nolaupīja. Tagad pastalās, bet brīva!

pirms 8 gadiem, 2011.11.22 08:15

Citas ziņas