Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bijušajā «Crash» atkal būs boulings 13

Jaunā gada sākumā darbību atsāks boulinga centrs Akadēmijas ielā. Tas nonācis Rīgā reģistrētā uzņēmuma «Boulings» īpašumā.

Uzņēmuma pārstāvis Aldis Bērzišs ieceres atklāj nelabprāt, pastāstot vien, ka centrā būs restorāns un boulings. «Boulings sporta centrā «Zemgale» ir diezgan tālu no centra, bet līdz mums var atnākt kājām,» viņš norāda uz priekšrocību, piebilstot, ka Akadēmijas ielā būs astoņi atjaunoti boulinga celiņi. Kosmētiskais remonts iecerēts arī citās telpās, jālabo griesti, kas bojāti, tekot ūdenim no āra terases. «Ziņas» pārliecinājās, ka darbi notiek gan atpūtas centra iekšienē, gan ārpusē.Jāatgādina, ka šogad februārī par maksātnespējīgu atzīta iepriekšējā centra īpašniece – SIA «Jelgavas boulings» –, līdz ar to uzņēmumam piederošā manta nodota izsolei. Ēkas platība ir 1428,9 kvadrātmetri, bet novērtējums un izsoles sākumcena – 234,3 tūkstoši latu. A.Bērzišs neatklāj, par kādu summu īpašums iegādāts.

Pievieno komentāru

Komentāri 13

kukuu

vispābā mistika... cik gāju uz crash, tik vienmēr bumbas ripināja... t.i. noslodze bija, un par velti arī tas nebija + vēl bērnu pasākumus bīdīja ar bumbu ripināšanu un picu cepšanu kafenē... patika, turklāt vienmēr redzēju apmeklētājus... un - it kā neizdevīgi... Tas rada aizdomas par kauko nenormālu.

va tik nav darīšana ar Jelgavas ārprātīgajām un unikālajām uzturēšanas izmaksām un telpu īres cenām, par kurām Rīgā šausmu stāstus stāsta? ;)

pirms 8 gadiem, 2011.12.28 16:27

Onkolis Dolfs.

Kinoteātris Jelgavā ir vajadzīgs nevis vieta kur līkkāji ripina bumbas!

pirms 8 gadiem, 2011.12.27 16:41

Ha- Ha

Pāris gadus pastrādās un bankrotēs tāpat kā Crash.

pirms 8 gadiem, 2011.12.27 16:14

Ai ai aiii

Neteicu, ka boulings ir eksklūzīva izklaide. :D
Un tas, ka pilsētas iedzīvotāju ienākumi aug ir tikai apsveicami. Jautājums ir cik no tiem ienākumiem tiek tērēti izklaidei tieši Jejgavā? :)
Rīgas tuvums nosmeļ lielu daļu no izklaidei paredzētajiem līdzekļiem. Bez tam boulings, lai arī ir populārs, tomēr apmeklētāju skaits Jelgavā Crashā nespēja noturēt to virs ūdens, kas ir fakts.
Arī Kino ir populārs, taču Jelgavā to nav reāli uzturēt. :)

pirms 8 gadiem, 2011.12.27 12:37

obladi

Man tur kādreiz ļoti patika, bija skaisti un forša apkalpošana interjers patīkams, skats pa logu narī foršs. lai veicās.

pirms 8 gadiem, 2011.12.27 11:03

to Ai ai aiii

Ja tev galviņā tāds priekštats, tas vēl nenozīmē, ka īstenība.
Ja jau IIN tiešām Jelgavijā iekasēc 108% apmērā, tad tas ir neapgāžams fakts, ka iedzīvotyājiem aug ienākumi, lai ko te kāds nemuldētu... :D

Nekļūsim privinciāli. Par ar sešām boulinga zālēm mēs tādi nebūtu, ja ņem vērā, ka boulings kā reizi ir populāra vidusslāņa izklaide, kas, atšķirībā no šautriņu mešanas, prasa dārgāku infrastruktūru un līdz ar to ieejas maksu.
Tiešām smieklīgi, kā daži to boulingu te ulzūko kā nezin ko ekskluzīvu. :DDDDDD

pirms 8 gadiem, 2011.12.27 10:57

Ai ai aiii

Vietējie mēdiji rakstija, ka arī Tonusā drīzumā atvērsies boulings. Tad jau būsim boulinga pilsēta. Taču aktīvo iedzīvotāju ir maz un cīņa par izdzīvošanu uzņēmējiem būs ļoti aktuāla.

pirms 8 gadiem, 2011.12.27 10:43

okulists

Tiešām priecīga svētkus ziņa. Krešā man vienmēr patika labāk nekā pie ledushalles.
Un boulings jau nu nav tāds superšovs, lai tā dēļ uz Rīgu braukātu. Portāla dienas jautājumu kaukāds pamuļķis šoreiz izdomājis.

pirms 8 gadiem, 2011.12.27 10:39

re

super! beidzot centrā atkal varēs atpūsties normāli, un būs turpat :)

pirms 8 gadiem, 2011.12.27 09:54

Citas ziņas