Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Ceļu būvniecības sabiedrības «Igate»» apgrozījums pērn - Ls 11,9 miljoni

Ceļu būves uzņēmums SIA «Ceļu būvniecības sabiedrība «Igate»» («Igate») 2011.gadā ir strādājusi ar 11,9 miljonu latu apgrozījumu un tas ir par 59,7% lielāks nekā 2010.gadā, liecina Firmas.lv informācija.

2010.gadā «Igate» ir strādājusi ar 7,45 miljonu latu apgrozījumu.Uzņēmuma peļņa 2011.gadā bija 213 177 lati, un tā ir vairāk nekā uz pusi mazāka nekā 2010.gadā gūtā 481 261 lata peļņa.Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka 2011.gadā «Igate» paveikusi darbus lielākajos būvniecības objektos Jelgavā - pabeigusi Dobeles šosejas rekonstrukciju un sākusi Raiņa ielas rekonstrukciju. Tāpat lieli būvniecības darbi 2011.gadā ir veikti Jelgavas, Ozolnieku, Saldus un Dobeles novados.Vadības ziņojumā norādīts, ka 2012.gadā «Igate» joprojām nodrošinās stabilu darbību, realizējot jau iesāktos projektus ceļu būvē un piedaloties VAS «Latvijas Valsts ceļi», VAS «Latvijas Valsts meži», dažādu novadu un pilsētu izsludinātajos konkursos un iepirkumos.«Igate» turpmākos gados plāno celt apgrozījuma rādītājus, pildot darbus arvien lielākos būvniecības objektos, teikts vadības ziņojumā.«Igate» kā prioritātes ir izvirzījusi - pakalpojumu kvalitātes uzlabošanu izmantojot labākās pieejamās tehnoloģijas, ražošanas izmaksu samazināšanu, būvprojektu realizāciju maksimāli izmantojot uzņēmuma resursus, konkurētspējas paaugstināšanu.

Pievieno komentāru

Citas ziņas