Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Darbu beidz «Opera Club» 4

Savu pastāvēšanu Jelgavā beidzis nakts klubs «Opera Club», kas atradās bijušajā pasta ēkā Pasta ielā. Kluba līdzīpašnieks Andris Tions to sauc par neveiksmīgu biznesa projektu, kas noteikti neesot bijis viņa pašapliecināšanās projekts.

Pagājušā gada oktobrī ar faķīra šovu un citām izpriecām Jelgavā durvis vēra nakts klubs «Opera Club». Pēc pusgadu darba īpašnieki nonākuši pie secinājuma, ka mērķi nav attaisnojušies un Jelgavā klubam nav dzīvotspējas. «Kluba slēgšanu galvenokārt saistām ar iedzīvotāju zemo pirktspēju. Sākumā, tāpat kā citos klubos, arī mums bija ieejas maksa, bet vēlāk no tās atteicāmies, ko automātiski darīja arī pārējie Jelgavas klubi. Lai arī ballīšu piekritēju netrūka, nauda, ko par viesošanos klubā atstāja apmeklētāji, bija nepietiekama, lai nosegtu visas izmaksas un nodrošinātu kvalitatīvu programmas piedāvājumu ar viesmākslinieku uzstāšanos,» stāsta A.Tions. Izdzīvot uz bāra ienākumiem  bijis problemātiski un īpašnieki nolēma aiziet no Jelgavas. Savu lomu nospēlējis arī Rīgas tuvums, jo daudzi izvēlas atpūsties galvaspilsētā. Viņaprāt, lai naktsklubs varētu pastāvēt, organizēt kvalitatīvus pasākumus un nodrošināt klientu ērtībām un vēlmēm atbilstošus apstākļus, ieejas maksai Jelgavas naktsklubos vajadzētu būt ne mazākai kā pieci lati.Kā zināms, pirms «Opera Club» šajās pašas telpās neveiksmīgi beidzās cita kluba - «Post Club» - pastāvēšana. «Nedomāju, ka telpām ir kāda vaina – tās bija labas, izremontētas un kluba auditorijai atbilstošas, vienīgi autostāvvietas mums savas nebija, bet citādi telpas šoreiz nav pie vainas,» atzīst A.Tions. Līdzīpašnieks neizslēdz iespēju, ka «Opara Club» ar laiku varētu atsākt darbu, tikai Rīgā – tam vēl esot jāatrod piemērotas telpas. Kluba darbinieki bez darba nepalikšot, tas viņiem tikšot nodrošināts citos A.Tiona uzņēmumos, kas saistīti ar sabiedrisko ēdināšanu un izklaidi Rīgā un Jūrmalā. A.Tions stāsta, ka pagaidām interesi par Latvijas pastam piederošajām telpām Pasta ielā nav izrādījis neviens uzņēmējs un tās stāv tukšas. 

Pievieno komentāru

Komentāri 4

kakaaaa

a kam pieder nams?
un blja uztaisiet beidzot normaalu *** maaju tajaa pasta eekaa un miers

pirms 9 gadiem, 2011.04.27 20:14

gunc71

Jā, ir skumji noskatīties, cik vieglprātīgi ar šo namu (arhitektūras pieminekli) izrīkojas bijušie un esošie īpašnieki, kā arī šīs pilsētiņas vadītāji. protams, tagad jau atrast jēdzīgu pielietojumu šim namam ir krietni grūtāk. Domāt vajadzēja ~2007. gadā...

pirms 9 gadiem, 2011.04.27 20:11

!

Dzirdēju, rudenī šajās telpās būs klubs "Koijoti"

pirms 9 gadiem, 2011.04.27 19:23

Niks

Latvijas pasts pats arī varētu izrādīt interesi par savām telpām!

pirms 9 gadiem, 2011.04.27 18:45

Citas ziņas