Diskutēs par atbildīgu biznesu un godīgu tirdzniecību

Kā informē pašvaldība, otrdien, 11. augustā, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Ārlietu ministriju un Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūtu aicina Jelgavas un reģiona uzņēmējus uz bezmaksas semināru – diskusiju par atbildīgu biznesu un godīgu tirdzniecību.

Pasākums norisināsies otrdien, 11. augustā, no pulksten 13 līdz 16 viesnīcā «Zemgale» Skautu ielā 2, Jelgavā. Pieteikties semināram iespējams ŠEIT vai sazinoties ar LTRK Rietumzemgales nodaļu: jelgava@chamber.lv; 28646086; jrta.asociacija@gmail.com;  63027404.

Seminārā LTRK ārējais eksperts Aigars Plotkāns, kurš skaidros, kāpēc godīga komercprakse ir izdevīga komersantiem un valstij kopumā; Ārlietu ministrijas Ekonomisko attiecību un attīstības sadarbības politikas departamenta pārstāve Madara Siliņa informēs par privātā sektora iesaistes iespējām attīstības sadarbībā; Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta vadītāja Dace Helmane prezentēs rīku, kas mazajiem uzņēmumiem dos iespēju novērtēt savu biznesa praksi un sniegt apliecinājumu saviem esošajiem vai potenciālajiem sadarbības partneriem par savu atbilstību atbildīgas uzņēmējdarbības kritērijiem. Vēl SIA «Cemex» valdes locekle un personāla direktore Linda Šedlere un Integrētās drošības daļas vadītājs Andris Pommers dalīsies ar praktisko pieredzi godīga biznesa veidošanā un organizēšanā.

Seminārs tiek organizēts ar Eiropas Savienības un Ārlietu ministrijas finansiālu atbalstu Eiropas gada attīstībai 2015 Nacionālās darba programmas ietvaros. Nacionālās darba programmas aktivitāšu ieviesēji ir Ārlietu ministrija biedrība «Latvijas Platforma attīstības sadarbībai».

Pievieno komentāru

Citas ziņas