Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dzelzceļam neizdodas pārdot ēku Prohorova ielā

Latvijas dzelzceļa kompānijai «Latvijas dzelzceļš» (LDz) nav izdevies pārdot uzņēmumam piederošos nekustamos īpašumus Rīgā un Jelgavā, aģentūrai BNS pastāstīja LDz sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Antra Birzule.

Viņa paskaidroja, ka izsolē bija pieteikušies divi pretendenti, tomēr, tā kā abi solītāji vienlaikus nosauca vienu un to pašu cenu, bet neviens nesolīja nākamo soli, tad saskaņā ar izsoles nolikumu tā atzīta par nenotikušu. Laiku, kad plānota nākamā šo nekustamo īpašumu izsole, Birzule nevarēja pateikt.Nekustamo īpašumu kopējā sākumcena bija 222,2 tūkstoši latu.Jau vēstīts, ka LDz 16.novembrī plānoja izsolīt uzņēmumam piederošo četrstāvu ķieģeļu mūra ēku ar pagrabstāvu Jelgavā, kuras kopējā platība ir 3572 kvadrātmetri, kā arī zemes gabalu 4507 kvadrātmetru platībā. Īpašums atrodas Prohorova ielā 11, Jelgavā. Izsoles sākumcena ir 220 tūkstoši latu.Tapat bija iecerēts izsolīt nekustamo īpašumu Jēkabpils ielā 35, Rīgā, kuru veido ūdenstornis un garāža. Izsoles sākumcena ir 2,2 tūkstoši latu.LDz pieder valstij. Tā koncerns nodarbojas ar kravu pārvadājumiem pa dzelzceļu un uztur infrastruktūru. LDz koncernu veido valdošais uzņēmums LDz ar piecām meitassabiedrībām ‒ «LatRailNet», «LDz Cargo», «LDz Infrastruktūru», «LDz Ritošā sastāva servisu» un «LDz Apsardzi».

Pievieno komentāru

Citas ziņas