Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dzīvokļu cenas Jelgavā un Salaspilī ir samazinājušās, bet Kauguros un Ogrē tās nav mainījušās

Šī gada augustā sērijveida dzīvokļu cenas Jelgavā un Salaspilī ir samazinājušās, bet Kauguros un Ogrē tās nav mainījušās, teikts nekustamā īpašuma kompānijas «Arco Real Estate» mājokļu tirgus pārskatā.

Šī gada augustā Salaspilī dzīvokļu cenas samazinājušās par 0,9% un vidējā dzīvokļu cena noslīdējusi līdz 471 eiro (329,7 lati) par kvadrātmetru. Šī gada pirmajā pusgadā Salaspilī dzīvokļu cenas kopumā samazinājās par 2,2%.Jelgavā augustā dzīvokļu cenas samazinājušās par 0,5%. Vidējā dzīvokļu cena noslīdējusi līdz 288 eiro (201,6 lati) par kvadrātmetru. Pirmajā pusgadā Jelgavā dzīvokļu cenas kopumā samazinājās par 1,7%. Jelgavā aktivitāte dzīvokļu tirgū ir minimāla, teikts pārskatā.Vidējās sērijveida dzīvokļu cenas Ogrē augustā nav mainījušās. Vidējā cena augustā – 417 eiro (292 lati) par kvadrātmetru. Ogrē pirmajā pusgadā cenas samazinājās par 2,8%. Tomēr kopumā dzīvokļu cenas Ogrē ir stabilas un cenu svārstības ir nelielas. Tirgus aktivitāte dzīvokļu tirgū Ogrē vērtējama kā zema, norāda «Arco Real Estate».Jūrmalā, Kauguros dzīvokļu cenas augustā nav mainījušās. Vidējā dzīvokļa cena saglabājusies 414 eiro (290 lati) par kvadrātmetru. Pirmajā pusgadā dzīvokļu cenas Kauguros samazinājās par 2,8%. Dzīvokļu cenas Kauguros joprojām ir zemā līmenī, un bieži vien darījumi notiek par vēl zemākām cenām nekā piedāvājumā.

Pievieno komentāru

Citas ziņas