Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Finansējums biznesa uzsācējiem

No šā gada uz finansiālo atbalstu Hipotēku bankas Atbalsta programmu pārvaldes ALTUM uzņēmējdarbības sācēju programmā var pieteikties gan tie, kas izgājuši bezmaksas mācības, gan citi interesenti, kas vēlas sākt savu biznesu.

Baiba Ābelniece no Hipotēku bankas informē, ka interese ir liela - ALTUM katru dienu saņem divus līdz trīs pieteikumus ar biznesa plāniem. Pārsvarā jaunie uzņēmēji plāno sniegt pakalpojumus. Tikai dažiem ir idejas veidot ražojošu uzņēmumu, piemēram, kokapstrādes vai tehnoloģiju jomā, ievērojis pārvaldes vadītājs Juris Cebulis.No Jelgavas un rajona aktivitāte gan nav liela, visrosīgākie esot vidzemnieki.Programmu finansē no Eiropas Savienības (ES) un Valsts budžeta līdzekļiem, kā arī Hipotēku bankas resursiem. To vērtē kā labu stimulu sākt savu biznesu un gūt pirmo pieredzi, kas būs nozīmīga turpmākajā uzņēmējdarbībā.Līdz 31.martam uz finansiālo atbalstu programmas ietvaros var pretendēt topošie uzņēmēji, kuri nesen sākuši vai tikai plāno sākt komercdarbību. Šogad palielināts dāvinājums iztikas nodrošināšanai no 2700 līdz 3700 latiem un aizdevuma summa - no 18 000 līdz 50 000 latu. Papildus nodrošinājums aizdevuma saņemšanai nav obligāts. Sīkāka informācija par iespējām pieejama ALTUM mājas lapā internetā www.altum.lv .

Pievieno komentāru

Citas ziņas