Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Fortum Jelgava» pieteicies droša uzņēmuma simbola iegūšanai

Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) konkursam «Droša uzņēmuma apstiprinājuma simbola noteikšana un piešķiršana» ir pieteikušies 15 uzņēmumi, lai iegūtu droša uzņēmuma simbolu un statusu.

To izdarīja arī «Fortum Jelgava», Agnese Alksne, LDDK korporatīvās sociālās atbildības un komunikāciju eksperte.Konkursa mērķis ir izvērtēt, atbalstīt un izcelt Latvijas uzņēmumos esošo labo praksi drošas darba vides nodrošināšanā, novēršot darbinieku un praktikantu nelaimes gadījumus darba un mācību vietā. Pagājušajā gadā konkursā piedalījās tikai metālapstrādes un mašīnbūves nozares, bet šogad tiek pārstāvēts plašāks nozaru loks. Droša uzņēmuma apbalvojumu pasniegšana notiks izstādes «Tech Industry 2012» laikā, piedaloties uzņēmumu vadītājiem, profesionālās izglītības iestāžu direktoriem, darba aizsardzības speciālistiem, projekta partneriem, atbalstītājiem un plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem.Projekta galvenais apbalvojums tiks pasniegts par drošas darba un mācību vides stratēģijas īstenošanu ilgtermiņā, kas īstenota un attiecināma uz visiem uzņēmumā strādājošiem darbiniekiem. Projekta veicināšanas balvas tiks pasniegtas par būtiskām izmaiņām un uzlabojumiem drošas darba un mācību vides izveidošanā un uzturēšanā, īstermiņa darbības mērķu sasniegšanu, kas īstenoti un attiecināmi uz visiem uzņēmumā strādājošiem darbiniekiem vai atsevišķām uzņēmuma struktūrvienībām.

Pievieno komentāru

Citas ziņas