Grūtības saliedē darbiniekus 7

Pārvietojot ap 60 tūkstošiem preču, lielveikala «Kanclera nams» pirmais stāvs lielā mērā apmainījies ar otro. Šo pārkārtošanos uzņēmums veicis saskaņā ar jau agrāk izstrādātu plānu.

«Grāmatvede teic, ka būs revolūcija,» smaidot saka SIA «Kanclers» īpašniece Ilva Mieze. Viņa nopietni piebilst, ka situācija ir smaga - apgrozījums krities par 40 - 50 procentiem. Tādēļ telpu remontam paredzētā nauda tiek lietota izdzīvošanai. Dāvanu un sīkpreču nodaļas pārvietošanai uz pirmo stāvu, kur līdz šim tirgoja mēbeles, paredzētas divas dienas, un ikdienā lietojamās preces tad būs vieglāk pieejamas vecākiem ar bērnu ratiņiem, kā arī cilvēkiem, kuriem kāpt uz otro stāvu ir apgrūtinoši.«Mūsdienās uzņēmēji ieraujas katrs savā aliņā, trūkst vienojošā,» spriež I.Mieze.Runājot par sadarbību ar pašvaldību, uzņēmēja bilst, ka attiecības varētu būt konstruktīvākas. Uzņēmuma grāmatvede šonedēļ Gaļina Panova saņēmusi aizrādījumu, ka pašvaldībai nav pareizi pārskaitīts zemes nodoklis. Nauda iemaksāta kontos, kuru numuri bija norādīti rēķinā, taču šajā gadījumā bijis jāmaksā citviet. Tūlīt izteikti draudi uzrēķināt kavējuma procentus. Tāds saskarsmes stils uzņēmēju neapmierina.«Lai nu kā, mēs piedalīsimies domes rosinātajā Spodrības mēneša talkā un sakopsim savu daļu meža pie Loka maģistrāles,» turpina I.Mieze, vērtējot, ka sešdesmit darbinieku lielais kolektīvs ekonomisko grūtību laikā kļuvis saliedētāks.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Shito iedomogo valdonigo Ilvu, vina gust baudu kadu pazemojot vai paliekot zem savas tupeles. Varbuut ka zimilus tirgot vina mak, bet ar darbiniekiem izrikojas zemiski (maigi izsakoties)

pirms 10 gadiem, 2010.06.23 16:36

Dace

Kanclerā vienmēr ir bijusi tīkama atmosfēra, kad pircējs tiek uzlūkots par sadarbības partneri, nevis potenciālo krāpnieku, zagli vai darbinieku svētā laika tērētāju. Cerams, ka Jelgavā Kanclers būs arī tad, kad vētra būs pārbrāzusi pāri!

pirms 12 gadiem, 2009.04.04 21:54

xxl

Normālu apģērbu Jelgavā vispār nevar nopirkt, tikai ar spīguļiem, kruzuļiem, utt, priekš čigānu karnevāla. Labi, ka Rīga tuvu

pirms 12 gadiem, 2009.04.04 12:27

pircēja

Tiešām vajadzētu vairāk padomāt par apģērbu piedāvājumu sievietēm! Kvalitāte - šāda tāda, modeļi un krāsas vienveidīgi, nav ko izvēlēties. Arī vajadzīgā izmēra bieži vien nav! Es ,piem.,nēsāju 42.izm. Nu, nav!

pirms 12 gadiem, 2009.04.04 09:14

ups

Bij. Laimdota palika par tukšu vietu, vairs nav ko pirkt. Ja Mieze saprot kancelejas precēs, tad vīsā pārējā - 0 variants. Piem. apģērbu nodaļā - ko tur var nopirkt?!
Diemžēl, jāprognozē bankrots nepamatoti saslavētājiem uzņēmējiem.
Pircēji pie jums nenāks, ja preču piedāvājums paliks pašreizējā līmenī.

pirms 12 gadiem, 2009.04.03 11:04

Arnis

Hei, hei, turieties Kanclerieši, vairāk būtu tādu cilvēku kā Jūsu vadītāji, tad arī Jelgavā, un ne tikaiJelgavā, būtu dzīvot vieglāk !!!!!!

pirms 12 gadiem, 2009.04.03 09:59

nelga

Nu vareni!!! Labi, ka ir cilvēki, kas turas un nepadodas. Bet par domes princesēm es ieteiktu pārbaudīt kādus konta numurus dod uzņēmējiem. Katram ir jāatbild par savām lietām!!!

pirms 12 gadiem, 2009.04.03 09:26

Citas ziņas