Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izvēlas ar Ziemassvētkiem saistītus nosaukumus; Mežciemā strādā «Ziemu skujas nenosala»

Starp populārākajiem ar Ziemassvētku tēmu saistītajiem vārdiem, kas iekļauti uzņēmumu un organizāciju nosaukumos, minami tādi vārdi, kā eglīte, egle, rūķis un rūķītis, taču absolūts līderis ir gaisma, ko savos nosaukumos iekļāvuši 119 uzņēmumu un organizāciju dibinātāji, izpētīja «Lursoft».

Lai arī vārds «ziema» atrodams vien 12 patlaban aktīvu uzņēmumu un organizāciju nosaukumos, «Lursoft» īpaši izceļ kādu organizāciju. «Kā viena no šogad reģistrētajām organizācijām ar amizantāko nosaukumu minama Jelgavas novada Jaunsvirlaukas pagasta Mežciemā esošā biedrība «Ziemu skujas nenosala», kuras mērķis ir nodrošināt daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas Jelgavas novada Mežciemā, Liepu ielā 6 koplietošanas telpu, kā arī zemes gabala, uz kura atrodas ēka, pienācīgu uzturēšanu un tehnisko ekspluatāciju,» atklāj «Lursoft» pārstāve.Apkopojot datus par populārākajiem dalībnieku un amatpersonu uzvārdiem, kuri saistīti ar gada gaidītākajiem svētkiem – Ziemassvētkiem – , līderos izvirzījies uzvārds Eglītis, kuru nes 294 dalībnieki un 347 amatpersonas, savukārt starp daiļā dzimuma pārstāvēm atrodamas 219 dalībnieces un 263 amatpersonas ar šādu uzvārdu. Mazliet gan atpaliekot no vispopulārākā ar svētkiem saistītā uzvārda, kā otrs biežākais starp uzņēmīgajiem cilvēkiem minams uzvārds Egle, kuru nes 153 amatpersonas un 114 dalībnieki.Vēl starp uzņēmumu un organizāciju vadītājiem un īpašniekiem atrodamas arī personas ar uzvārdiem Eņģelis, Eņģele, Pīrāgs, savukārt Ziemassvētku vecīša lielāko palīgu rūķu vārds uzvārdā ir 13 dalībniekiem un 15 amatpersonām, savukārt uzvārds Rūķītis – trim dalībniekiem un amatpersonām.

Pievieno komentāru

Citas ziņas