Jelgavā notiks motivējoša konference topošajiem uzņēmējiem 5

18.aprīlī otro gadu Jelgavā norisināsies jauno uzņēmēju un līderu konference «Uzrāviens», lai mudinātu un iedrošinātu jauniešus iesaistīties biznesā un attīstīt uzņēmējdarbību reģionos. Konferenci organizē biedrības «JCI Latvia» Jelgavas nodaļa sadarbībā ar Hipotēku banku un Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centru.

Konferences mērķauditorija ir jaunie uzņēmēji, topošie uzņēmēji, vadītāji, studenti, vecāko klašu skolēni. Tās mērķis ir motivēt nebaidīties realizēt savas idejas un pieņemt izaicinājumus, tādēļ konferencē kā lektori tiek piesaistīti gan pieredzējuši, gan jauni uzņēmēji, kuri stāstīs par savu pieredzi uzņēmējdarbības uzsākšanā un grūtību pārvarēšanā.«Šogad kā konferences galveno tēmu esam izvēlējušies elastīgo uzņēmējdarbību, jo pašreiz uzņēmumiem ir ļoti aktuāli pielāgoties patērētāju un tirgus mainīgajām prasībām, lai nezaudētu savu tirgus daļu un to paplašinātu, jo kā ir teicis Rainis - pastāvēs, kas mainīsies,» stāsta «JCI Latvia» Jelgavas nodaļas prezidents Valdis Dirnēns.Pieteikšanās konferencei norisinās līdz 15.aprīļa pulksten 17 tiešsaistē mājas lapā www.uzraviens.lv. Dalība konferencē ir bez maksas.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

xxx

Man kā uzņēmējam būtu interesanti iepazīt līdzīgi domājošas personas. Būs jāierodas.

pirms 7 gadiem, 2013.03.27 17:11

Jana

Es arī biju pagājušājā gadā - noteikti tik spēcīgu motivācijas devu sen nebiju saņēmusi un tur dzirdētais noteikti bija man interesanti un noderīgi.. :)

pirms 7 gadiem, 2013.03.27 17:10

Valcens

• Prieks, ka Jelgavā tiek domāts par jaunajiem uzņēmējiem!

pirms 7 gadiem, 2013.03.26 19:19

Studente

Pagājušajā gadā piedalījos - bija super, būs jāiet šogad atkal :)

pirms 7 gadiem, 2013.03.26 14:31

Citas ziņas