Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavā pērn nodibināts uzņēmums «Asti gaisā», bet Ozolniekos komercdarbībā konsultē SIA «Tavs talants»

Uzņēmumu reģistru apkalpojošās datu bāzes «Lursoft» apkopotajos datos par radošākajiem un savdabīgākajiem vārdiem, kas doti pērn reģistrētajiem komersantiem, atrodami arī Jelgavas un tuvējo novadu uzņēmumi.

Piemēram, pērn janvārī Rožu ielā Ozolniekos reģistrēta SIA «Tavs talants», kuras pamatnodarbošanās – konsultēšana komercdarbībā un vadībzinībās. Gada pirmajā mēnesī Elejas pagasta Mazbriņķos dibināta SIA «One Two Three», kas nodarbojas ar ēku un ražošanas objektu tīrīšanu un uzkopšanu. Savukārt Jelgavā aprīlī dibināta SIA «Tīri un skaisti». Lielās ielas 5. nama 20. dzīvoklī augustā reģistrēta SIA «Good Times», kas šajā miteklī sadzīvo ar vēl divām firmām – SIA «Būvattīstības aģentūra» un «In Style Catering». K.Barona ielā 17 septembrī reģistrēta SIA «Asti gaisā», kas nodarbojas ar veterinārmedicīnas pakalpojumu sniegšanu. 

«Lursoft» apkopotie dati rāda, ka 2013. gadā reģistrēti kopumā 16 365 jauni uzņēmumi. Salīdzinot ar 2012. gadu, pagājušā gadā reģistrēto uzņēmumu skaits sarucis, taču jaunreģistrēto uzņēmumu skaita kritums nebūt nenozīmē, ka būtu samazinājusies arī jauno uzņēmēju radošā pieeja, izvēloties savu uzņēmumu nosaukumus. Novērojumi liecina, ka nezūdoša ir cilvēku vēlme uzņēmumu nosaukumos iepīt pozitīvisma pilnus vārdus, kas, pavisam iespējams, nākotnē varētu līdzēt veiksmīgi vairot klientu loku. 

Starp interesantākajiem pērn reģistrēto uzņēmumu nosaukumiem, kuri tā vien vairo ticību savām spējām un rada optimismu, minami «Yes, we can», «Laimīgie nami», «Good Feeling», «Labs dzēriens», tomēr ir uzņēmēji, kuri uzskata, ka lietas jāsauc īstajos vārdos, tādēļ pagājušajā gadā arī reģistrēti uzņēmumi, kuri nes tādus nosaukumus kā «Cerība resnīšiem» un «Pēdējā aģentūra».

Pievieno komentāru

Citas ziņas