Jelgavas Gaļas kombināts maina īpašniekus 6

Paplašināšanās Latvijas tirgū, zīmola maiņa, kā arī eksports uz Skandināviju un Krieviju - tās ir pārvērtības, kas sagaidāmas akciju sabiedrībā «Jelgavas Gaļas kombināts» pēc tās īpašnieku maiņas.

Šonedēļ Jelgavas Gaļas kombināta (JGK) akcijas iegādājusies Igaunijas un Zviedrijas investīciju kompānija «Masa Invest», iegūstot savā īpašumā kontrolpaketi - vairāk nekā 62 procentus akciju. JGK valdes priekšsēdētāja Ināra Grejere «Ziņas» informē, ka līdz ar īpašnieku maiņu uzņēmums plāno palielināt tirgus daļu Latvijā no pašreizējiem 10 - 15 līdz 20 - 25 procentiem, kā arī sākt eksportēt produkciju uz Krieviju, Zviedriju un Igauniju. Skandināvijas tirgum plānots ražot atsevišķu produktu grupu, kas pārāk atšķirīgo garšas īpašību dēļ, visticamāk, neparādīsies Latvijas tirgū, piebilda uzņēmuma vadītāja.Vairāk par to, kādas uzņēmumā tuvākajā laikā gaidāmas izmaiņas, lasiet piektdienas, 13.februāra, «Zemgales Ziņās».

Pievieno komentāru

Komentāri 6

AK KUNGs

Bet tas tak privatipasums, kam grib tam pardod.Kas tad cukurfabrikas akcijas arzemniekiem pardeva, ja ne pasi zemnieki, bet tagad blaustas.

pirms 12 gadiem, 2009.02.19 19:31

...

Nu,negribu piekrist,ka tauta ir stulba,tā nav.To,ka mums ir mantrausīga un asinskāra valdība,tas tiesa.Tā rezultātā mums ir beztiesiska valsts-tautai nav varas,jo tai nepieder tiesības,kā sakarā visu nosaka p a r a z ī t i - 100 gabali.Mūs ir apsēduši un apēduši p a r a z ī t i .Palasiet kāda Sļesaram villa Pumpuros-Jūrmalā-miljonus vērta.Sļesars jau neko vairs bez miljona nedara.Slakteris ar BODMANI aizņēmās no SVF miljardus ,bet vietējos uzņēmumus pirkt nav izdevīgi,tāpēc arī esam tur kue esam.

pirms 12 gadiem, 2009.02.13 19:18

Lohi

To raksta autori arī vajag pakārt, jo tantiņas un onkuļi lasa - skat cik tagad forši, tirgosim gaļu Zviedriem un Igauņiem, tikai tā mūsu tauta ir tik stulba, ka nehrena nesaprot un ka šis notikums ir krahs Latvijas uzņēmumam "Gaļas kombināts", jo visa peļņa aiziet prom no Latvijas, mēs esam zaudētāji un vienmēr esam tādi bijuši un būsim, jo Tauta ir stulba.

pirms 12 gadiem, 2009.02.13 18:11

rūdis

koments vietā peksi.Un tas tiešām skumīgi,ka valdība rupji izsakoties,kasa dibenu,bet mūsu kaimiņvalstis un citas valstis darbojas cepuri kuldami

pirms 12 gadiem, 2009.02.13 12:48

peksis

Nu lūk gaļūzis arī vairs nav ,kamē valdība bakstās visas latvijas ražotnes pāriet citu valstu rokās.
Gaļsa kombināts Igauņiem.
Dzirnvnieks lietuvai.
Latvijai plika pakaļa,Ulmanis zārkā noteikti riņķī apgriezies.

pirms 12 gadiem, 2009.02.13 08:45

Citas ziņas