Kampars patīkami pārsteigts par «Evopipes» un «AMO Plant» 1

Pirms pusgada darbu sākušais plastmasas cauruļu ražotājs «Evopipes», kas nodarbina 51 darbinieku un 40 procentus produkcijas eksportē, un topošā autobūves rūpnīca «AMO Plant», kas ražošanu varētu uzsākt nākampavasar - tie bija divi objekti, kuros piektdien darba vizītes laikā Jelgavā apmeklēja ekonomikas ministrs Artis Kampars.

«Iespaids par «AMO Plant» ir grandiozs,» neslēpa A.Kampars, kurš bija pirmais Latvijas valdības ministrs, kas viesojies šajā rūpnīcā. Viņš piebilda, ka lielas cerības liktas uz Maskavas valdību, ka tā spēs nodrošināt tirgu rūpnīcas saražotajai produkcijai - skolu autobusiem, kravas automobiļiem un citai tehnikai. Runājot par rūpnīcas izredzēm iegūt Latvijas valsts pasūtījumu pēc skolu autobusiem, ministrs atbildēja, ka šeit viss atkarīgs no termiņiem, kad rūpnīca varētu sākt ražot.Savukārt «AMO Plant» pārstāvis Armands Krūze minēja, ka uz konkursu par skolu autobusu piegādi pieteikušies autobūvētāji no puspasaules, un būtu neprāts, ja valdība dotu priekšroku, piemēram, Indijas ražojumiem, kamēr tepat Jelgavā varētu uzbūvēt un arī apkalpot skolēnu autobusus. Viņš arī izteica gandarījumu, ka ministrs atbraucis uz rūpnīcu tagad, kad tā intensīvi risina ražošanas uzsākšanas jautājumus, nevis ierodas pārgriezt lentīti tad, kad viss ir gatavs.Apmeklējot «Evopipes», ministrs slavēja augsto ražošanas automatizācijas un darba ražīguma līmeni, kā arī diezgan stabilo tirgus nišu. «Būtībā tas ir uzņēmums ar nākotni, kas var kalpot par paraugu citiem,» secināja A.Kampars.Vairāk par ministra vizīti lasiet sestdienas, 22.augusta, «Zemgales Ziņās».

Pievieno komentāru

Komentāri 1

nezinamais

Ja ja strasta jau pasakaini tikai kamdel kad rupnica tiko atveras oficali no tureines gandriz vai atlaida visus stradniekus un palika tikai divas mainas kas stradaja pa 12 stundam ja nemaldos gan dienu gan nakti un nakts stundas nemaksaja. Un ari trubas tas visas butu labas ja taisitu no ista matriala kura paredzets nevis no letaka. Operatoriem vienas mokas bij, bet atbrauc vaciesi un megina ari palaist dienu nomocas un pasuta latviesus saka saize matrial un vis vins ar tadu nestrada saruna isa ta luk.

pirms 11 gadiem, 2009.08.22 15:03

Citas ziņas