Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Konkursā "Ideju kauss 2011" par uzvaru cīnīsies 187 biznesa idejas

Inovatīvo biznesa ideju konkursā "Ideju kauss 2011" par uzvaru cīnīsies 187 dažādas biznesa idejas, aģentūrai BNS pavēstīja projekta administratore Madara Bērziņa.

Viņa informēja, ka līdz 1.septembrim norisinājās konkursa iesniegto ideju vērtēšana, kuras laikā eksperti novērtēja teju 500 inovatīvu biznesa ideju. Piektdien vērtēšana beidzās, un eksperti par perspektīvām un konkursa mērķim atbilstošām atzina 187 idejas, kas iekļuva konkursa otrajā kārtā un tiks attīstītas jau konkrētos biznesa plānos.Pēc Bērziņas teiktā, 13.septembrī notiks "Ideju kausa 2011" otrās kārtas oficiālā atklāšana, kurā pulcēsies tie ideju autori, kuru idejas eksperti atzinuši par perspektīvām. Turpmākā mēneša laikā ideju autori apmeklēs mācības par biznesa plānu izstrādi, mārketingu, finanšu un risku vadību, konsultēsies ar ekspertiem un noslēgumā sagatavos jau konkrētus biznesa plānus savām idejām.Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktors Andris Ozols norādīja, ka galvenais katra dalībnieka ieguvums būs iesniegtās idejas novērtējums un ieteikumi tās tālākai attīstībai no konkursa profesionāliem ekspertiem. Viņš pauda gandarījumu par dalībnieku interesi, iesniegtajām jaunajām un radošajām idejām. "Īpašs prieks ir tieši par iesniegtajiem tehnoloģiskajiem risinājumiem un idejām, kam ir ne tikai augstāka pievienotā vērtība, bet tās arī veicina sadarbību starp divām vai vairākām nozarēm," viņš piebilda.Konkursa finālā nonāks 15 labākās biznesa idejas.Biznesa idejas konkursam varēja iesniegt jebkurš Latvijas iedzīvotājs no 28.jūnija līdz 15.augustam. Šogad konkursam tika iesniegtas gandrīz 500 idejas no visas Latvijas visdažādākajās nozarēs ‒ sākot ar rokdarbiem un dārzkopību un beidzot ar tehnoloģiskām ierīcēm, kā realizēšanai nepieciešamas specifiskas zināšanas."Ideju kauss" ir LIAA īstenots inovatīvu biznesa ideju konkurss, kas Latvijā norisinās jau piekto gadu. Konkurss tiek rīkots darbības programmas "Uzņēmējdarbība un inovācijas" aktivitātes "Pasākumi motivācijas celšanai inovācijām un uzņēmējdarbības uzsākšanai" ietvaros, nodrošinot Eiropas Savienības fondu projekta "Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma" īstenošanu.

Pievieno komentāru

Citas ziņas