Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Krājbankas» noguldītājiem valsts garantētās atlīdzības izmaksās «Citadele» 7

«Latvijas Krājbankas» noguldītājiem valsts garantētās atlīdzības izmaksu nodrošinās banka Citadele, nolēmusi Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK). Naudas izmaksas tiks uzsāktas 29.novembrī. Amatpersonas aicina cilvēkus jau pirmajā naudas izmaksas dienā «neforsēt» banku «Citadele», jo valsts garantētos noguldījumus varēs izņemt ilgā laika posmā.

Tāpat tika informēts, ka 50 latu izmaksas «Latvijas Krājbankā» pēdējo dienu noritēs sestdien. «Latvijas Krājbankas» bankomāti un filiāles no svētdienas vairs nestrādās.FKTK pieņemtie lēmumi par garantētās atlīdzības izmaksas kārtību, vietu un laiku pēc to pieņemšanas tiks publicēti laikrakstā «Latvijas Vēstnesis» un citos masu medijos. Noguldījumu garantiju likums paredz, ka garantētās atlīdzības izmaksājamas 20 darbdienu laikā no noguldījumu nepieejamības iestāšanās dienas, un šo termiņu var pagarināt vēl par desmit darbdienām.«Latvijas Krājbankas» noguldītājiem nekādi iesniegumi nav jāiesniedz. Garantētās atlīdzības saņemšanai FKTK norādītajā bankā būs nepieciešami tādi paši dokumenti, kādus parasti bankas prasa klientu identifikācijai. Jebkura persona garantēto atlīdzību varēs izņemt, sākot ar FKTK norādīto datumu un arī pēc šā datuma.Saskaņā ar Noguldījumu garantiju likumu Noguldījumu garantiju fonds nodrošina atlīdzības izmaksu gan fiziskām, gan juridiskām personām par visu veidu noguldījumiem jebkurā valūtā līdz 100 000 eiro apmērā (ap 70 000 latu). Garantētā atlīdzība tiek aprēķināta, sasummējot noguldījumus visos kontos, ja šie noguldījumi ir sadalīti vairākos kontos vienā bankā. Garantētā atlīdzība attiecas gan uz noguldījumiem, gan uz to procentiem, gan atlikumu norēķinu kontā vai algas kontā, gan uz krājkontiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Jurijs Strods

Vēlos nedaudz precizēt info - Valsts garantētās izmaksas banka Citadele (Raiņa 28) veiks no otrdienas līdz 22.11.2012 - tātad apmēram gadu, tie kas nokavēs - varēs vēl 59 gadus vērsties FKTK...
Citadele vinnēja konkursā apkalpot šīs izmaksas. Banka FKTK piedāvāja ka netiks piemērota komisijas maksa attiecībā uz sākotnējo pārskaitījumu/skaidras naudas izmaksu. To summu, kuru iedos FKTK Citadele pārskaitīs uz klientu norādīto kontu vai izmaksās skaidrā vienā piegājienā - par to būs info pie bankas, kādā kārtībā un secībā.
Citadeles bankas klienti varēs neiet drūzmēties, jo varēs internetbankā iesniegt rīkojumu rakstītu brīvā formā, uz kuru kontu pārskaitīt pienākošos summu. Citiem gan vajadzēs pasi līdzi ņemt, lai gan - bankas Citadele mājaslapā varēs arī ONLINE režīmā pieteikties uz vizīti bankā noteiktā laikā...
Lai pietiek visiem pacietības, jo tāda mēroga akcija vēl nav bijusi organizēta.
Ja ZZ vēlēsies un apsolīs korekti uzrakstīt to ko tiešām saku - varam pirmdienas rītā tikties un sniegšu atbildes par klientu plānoto apkalpošanas risinājumu. Ar cieņu, Jurijs Strods

pirms 8 gadiem, 2011.11.26 22:51

Doma

Banka Baltija - Aleksandrs Lavents
Pareks - Valērijs Kargins
Krājbanka - Vladimirs Antonovs
=============
Lūk ko nozīmē uzticieties bankām kas ir krievu uzraudzībā, var ar šo nepietiek? Balsojiet vien vairāk par krievu valodu un SC, lai Jums "veicas" arī turpmāk.

pirms 8 gadiem, 2011.11.26 16:41

to 77

tā vietā lai kurinātu nacionālo naidu, būtu padomājis, ko raksti!!! Ja jau Antonovs tik nevainīgs - ko tad aizlaidies???

pirms 8 gadiem, 2011.11.25 22:14

77

Да разорили за пару дней такой банк! Среди 30 банков работающих в Латвии он был на 9 месте по надёжности. На простых людей им наплевать.Лишь бы не допускать в страну русских инвесторов. Придумали сказочку про "серого бычка" Антонова , и по просьбе кукловодов парализовали работу банка. Да ещё больше 1000 безработных прибавится. Пока русские и латыши спорят на каком языке разговаривать, наше правительство провернуло очередную афёру с нашими деньгами и всё шито-крыто! Все довольны. Нашим вкладчикам хоть что то вернут, а вот нерезеденты не получат ни гроша. И кто после этого будет вкладывать деньги в экономику Латвии? Всё ближе мечта- голодные, но свободные. Американо-шведские марионетки.

pirms 8 gadiem, 2011.11.25 20:47

bijušais kinoteātris pie bērnu poliklīnikas... ex Parex

pirms 8 gadiem, 2011.11.25 18:39

Citas ziņas