Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Labākais darba devējs Zemgalē – «Fortum Jelgava»

24.maijā Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) pasniedza atzinības rakstus Labākajiem darba devējiem Zemgalē, balsoties uz Ilgtspējas indeksa darba vides sadaļas indeksa rezultātiem reģionālajā griezumā. Augstāko novērtējumu jau otro gadu saņēma uzņēmums «Fortum Jelgava», par otro labāko darba devēju Zemgalē tika atzīts Iecavas uzņēmums «Balticovo», bet trešais labākais – ogu un augļu pārstrādes uzņēmumam «Pure Food».

«Tādas lietas kā nodokļu nomaksa, darba tiesību un drošības ievērošana mums ir pašsaprotama lieta. Jāsaka, ka daudzas lietas pārņemam no savas mātes kompānijas «Fortum» Somijā un redzam, kā tā strādā, kā motivē darbiniekus. Tas mums ir kā lakmusa papīrītis, kas parāda – esam uz pareizā ceļa,» teic «Fortum Jelgava» administratīvā vadītāja Ilona Goluboviča.LDDK ģenerāldirektore Elīna Egle vērtē, ka rezultāti liecina, ka neskatoties uz ekonomikas lēno atgūšanos, uzņēmumi spēj pilnveidoties, godīgi turpināt darbu un izmantot daudzus radošus risinājumus, lai, piemēram, motivētu darbiniekus, stiprinātu sadarbību ar partneriem un sniegtu ieguldījumu sabiedrībā kopumā.LDDK jau ceturto gadu pēc kārtas pasniedz Labākā darba devēja apbalvojumus, informē konfederācija. Pirms pašvērtējuma iesniegšanas uzņēmumi apliecina, ka tiem nav nodokļu parādu un tie darbiniekiem netiek maksāta alga «aploksnēs».

Pievieno komentāru

Citas ziņas