Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Lattelecom» piedāvā izrāvienu

Elektronisko sakaru pakalpojumu sniedzējs «Lattelecom» izsludinājis projektu «Izrāviens», kura ietvaros 12 uzņēmumos tiks īstenoti IT&T risinājumi, kas ļaus palielināt uzņēmuma darba efektivitāti un konkurētspēju.

«Izrāvienam» var pieteikties visas Latvijā reģistrētās komercsabiedrības. Projekts paredz, ka «Lattelecom» speciālisti katram dalībniekam sniegs konsultācijas par jaunākajiem informācijas tehnoloģiju (IT) risinājumiem, kā arī palīdzēs ierīkot modernākās tehnoloģijas atbilstoši katras kompānijas vajadzībām.Uzņēmumu pārvērtības notiks no 2007.gada oktobrim līdz 2008.gada maijam. Projekta «Izrāviens» veiksmes stāsti tiks dokumentēti, apkopoti un publicēti plašsaziņas līdzekļos un projekta mājas lapā.«Lattelecom» Biznesa risinājumu daļas direktors Raivis Mackevičs informē, ka pašreizējā ekonomiskajā situācijā svarīgi sniegt atbalstu tieši mazajiem un vidējiem uzņēmumiem. Projekts paredzēts kā «Lattelecom» grupas ieguldījums darba organizācijas uzlabošanā, izmantojot informāciju tehnoloģijas.Uzņēmumi projektam «Izrāviens» var pieteikties līdz 28.septembrim, aizpildot projekta pieteikšanās anketu projekta mājas lapā www.izraviens.lv . Projekta dalībnieki tiks paziņoti 25.oktobrī.

Pievieno komentāru

Citas ziņas