Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs dividendes par 2013.gadu valstij nemaksās

Kapitālsabiedrībai "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" (LLKC) par 2013.gadu nebūs jāmaksā valstij dividendes no LLKC tīrās peļņas, šodien nolēma valdība.

Tā kā Latvijai no Eiropas Savienības (ES) Lauku attīstības programmas (LAP) nākamajam plānošanas periodam 2014.-2020.gadam ir piešķirts salīdzinoši mazāks finansējums, LLKC gadā saņems par 1,2 miljoniem eiro mazāku finansējumu no tehniskās palīdzības līdzekļiem.

Turklāt pārejas periodā starp plānošanas periodiem LLKC nebūs pieejams nozīmīgs finansējums no ES pārrobežu sadarbības instrumentiem, piemēram, "Interreg", kas samazinās uzņēmuma apgrozījumu vēl par aptuveni 0,2 miljoniem eiro gadā.

Kapitālsabiedrība plāno finansējuma samazinājumu kompensēt, palielinot apgrozījumu no komercdarbības klientiem, kā arī īstenojot citus LAP projektus, tomēr gaidāms, ka apgrozījuma pieaugums nespēs segt finansējuma samazinājumu.

Lai gūtu papildu finanšu līdzekļus, kas veicinās LLKC attīstību, saglabās konkurētspēju un ļaus pakalpojumu centros strādājošajiem atjaunot materiāli tehniskos resursus, valdība nolēma, ka kapitālsabiedrībai nav jāmaksā dividendes no tīrās peļņas par 2013.gadu.

LLKC kapitāldaļas pieder Latvijas valstij (99,1%) un biedrībai "Latvijas Zemnieku federācija" (0,9%).

LLKC 2013.gadā strādāja ar 7,34 miljonu eiro apgrozījumu un guva 275 090 eiro tīro peļņu.

Pievieno komentāru

Citas ziņas