Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Latvijas zoovetapgāde» vēlas uz laiku apturēt saimniecisko darbību, lai samazinātu administratīvo slogu

Veterināro medikamentu tirgotāja «Latvijas zoovetapgāde» vadība lūgusi Valsts ieņēmumu dienestu (VID) uz laiku apturēt kompānijas saimniecisko darbību, lai samazinātu administratīvo slogu, kas saistīts ar uzņēmuma ikdienas vadību un uzturēšanu, paskaidrots kompānijas sniegtajā informācijā biržai «NASDAQ OMX Riga».

««Latvijas zoovetapgādes» valde vēlas veikt visas nepieciešamās darbības, lai stabilizētu uzņēmuma konkurētspēju tirgū. Diemžēl pašlaik sasniegt izvirzītos mērķus ir neiespējami, jo ir sāktas vairākas tiesvedības, un līdz brīdim, kamēr spriedumi šajās tiesvedības stāsies spēkā, stabilizēt uzņēmumu un pildīt uzņēmumam pielīgtās un uzliktās saistības ir praktiski neiespējami,» sacīts kompānijas paziņojumā.Kompānijas vadība atgādina par divām būtiskākajām tiesvedībām, proti, par prasību par akcionāru 2008.gada 24.jūlija kārtējās sapulces lēmumu atzīšanu par spēkā neesošiem, kā arī par «Latvijas zoovetapgādes" prasību par zaudējuma piedziņu no bijušajiem kompānijas valdes un padomes locekļiem.Vienlaikus «Latvijas zoovetapgādes» vadība uzsver, ka, ņemot vērā pasaules ekonomisko krīzi, kas ļoti būtiski ir skārusi lauksaimniecības sektoru Latvijā, «Latvijas zoovetapgādes» pašreizējā valde pieliks visas pūles, lai uzlabotu veterināro pakalpojumu kvalitātes kompleksu, kā arī, iesaistot zinātniski pētniecisko sektoru, veicinās jaunu kvalitatīvu produktu, tehnoloģiju un pakalpojumu ienākšanu Latvijas tirgū.««Latvijas zoovetapgādes» uzdevumi balstīti uz vispārējām tendencēm un notikumiem lauksaimniecībā Latvijā un arī Eiropā. Ņemot vērā ilgstoši nestabilo un neskaidro situāciju lauksaimniecībā, īpaši piensaimniecības nozarē, «Latvijas zoovetapgāde» vēl jo intensīvāk spiesta domāt un plānot, kā noturēties tirgū, saglabājot jau esošās iestrādes, gadu gadiem veiksmīgi un stabili izveidotās sistēmas darbību. «Latvijas zoovetapgādei» vēl jo intensīvāk jādomā, kā straujo vispārējo ekonomisko ne īpaši Latvijai labvēlīgo notikumu virpulī noturēt jau esošos klientus un būt interesantai jauniem klientiem, saglabājot līdzšinējo servisu,» minēts kompānijas paziņojumā.Aģentūra BNS jau vēstīja, ka «Latvijas zoovetapgāde» šogad vērsusies Valsts ieņēmumu dienestā ar lūgumu apturēt kompānijas saimniecisko darbību līdz 2012.gada 2.martam.Ziņots arī, ka 2010.gadā «Latvijas zoovetapgādes» auditētais apgrozījums bija 281,6 tūkstoši latu, kas ir par 3,1% vairāk nekā 2009.gadā, bet uzņēmums cieta 346,3 tūkstošu latu zaudējumiem, kas ir par 16,7% vairāk nekā gadu iepriekš.

Pievieno komentāru

Citas ziņas