Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Latvijas zoovetapgādes» zaudējumi deviņos mēnešos ‒ 115,1 tūkstotis latu; cer atjaunot darbību

Veterināro medikamentu tirgotājs «Latvijas zoovetapgāde», kas uz laiku ir apturējis darbību, šogad deviņos mēnešos strādāja ar 26 tūkstošu latu apgrozījumu, kas ir 8,8 reizes mazāk nekā 2010.gada attiecīgajā laika periodā, bet uzņēmuma zaudējumi pieauguši par 55,3% un bija 115,1 tūkstotis latu, liecina biržai «NASDAQ OMX Riga» iesniegtais finanšu pārskats.

Uzņēmuma vadība uzsver, ka «Latvijas zoovetapgādes» valde vēlas veikt visas nepieciešamās darbības, lai atjaunotu un stabilizētu uzņēmuma konkurētspēju tirgū. «Diemžēl vēl pašlaik īstenot izvirzītos mērķus nav iespējams, jo turpinās sāktās tiesvedības, un līdz brīdim, kamēr spriedumi šajās tiesvedības stāsies spēkā, stabilizēt uzņēmumu un pildīt uzņēmumam pielīgtās un uzliktās saistības ir praktiski neiespējami,» atzīst «Latvijas zoovetapgādes» vadība.Vienlaikus uzņēmuma vadība arī informē ‒ tiklīdz «Latvijas zoovetapgāde» tiks stabilizēta, tostarp tiks stabilizēta arī uzņēmuma finansiālā darbība, «Latvijas zoovetapgādes» valde nekavējoties lems par uzņēmuma saimnieciskās darbības atjaunošanu.Pērn deviņos mēnešos «Latvijas zoovetapgāde» strādāja ar 227,9 tūkstošu latu apgrozījumu un cieta 74,1 tūkstoša latu zaudējumus. 2010.gadā kopumā «Latvijas zoovetapgādes» auditētais apgrozījums bija 281,6 tūkstoši latu, kas ir par 3,1% vairāk nekā 2009.gadā, bet uzņēmums cieta 346,3 tūkstošu latu zaudējumus, kas ir par 16,7% vairāk nekā gadu iepriekš.Jau vēstīts, ka «Latvijas zoovetapgāde» šogad vērsusies Valsts ieņēmumu dienestā ar lūgumu apturēt kompānijas saimniecisko darbību līdz 2012.gada 2.martam.«Latvijas zoovetapgādei» pieder veterināro aptieku tīkls visā Latvijā, un tā nodarbojas ar preču mazumtirdzniecību. Kompānijas akcijas kotē «NASDAQ OMX Riga» otrajā sarakstā.

Pievieno komentāru

Citas ziņas