Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Līdz šodienas pulksten 13 Latvijas Krājbankas klientiem izmaksāti 95 miljoni latu; 88% no šīs summas – ar pārskaitījumu

No 29. novembra rīta līdz šodienai pulksten 13 valsts garantētā atlīdzība izmaksāta 20 214 Krājbankas klientiem par kopējo summu 95 miljoni latu, ziņo bankas «Citadele» pārstāve Ieva Prauliņa. Tādējādi vidēji vienam klientam izmaksāti 4699 lati.

Cilvēkiem, kas vēlas izņemt skaidrā naudā vairāk par 500 latiem, banka atgādina – tas iepriekš obligāti jāpiesaka bankā, jo banka drošības apstākļu dēļ vienuviet netur pārāk lielas skaidras naudas summas. Pieteikumu iespējams iesniegt arī «Citadeles» mājas lapā www.citadele.lv.Kā ziņots, valsts garantētā atlīdzība attiecas uz visiem līdzekļiem – gan uz depozītiem, gan norēķinu kontiem, algu kontiem, krājkontiem, ieskaitot peļņas procentus, kas aprēķināti līdz 22. novembrim. Atbilstoši Noguldījumu garantiju likumam nauda tiks izmaksāta latos.Naudu ir iespējams saņemt gan ar pārskaitījumu uz bankā «Citadele» atvērtu kontu vai jebkuras citas bankas kontu, gan izņemot skaidrā naudā.«Citadeles» klientiem, kam ir internetbanka, rīkojumu naudas saņemšanai ir iespēja iesniegt savā internetbankā.Visa naudas summa tiek izsniegta vienā reizē latos.Lai cilvēkiem nebūtu jāstāv «dzīvajā» rindā, banka aicina iedzīvotājus iepriekš pieteikt savu apmeklējuma laiku mājas lapā www.citadele.lv vai zvanot Klientu atbalsta centram pa diennakts tālruni 67010000.Iedzīvotāji, kam naudas līdzekļi nav steidzami nepieciešami, aicināti nesteigties uz banku, lai dotu iespēju pirmajiem atlīdzību saņemt tiem cilvēkiem, kas Krājbankā iesaldētās naudas dēļ šobrīd palikuši bez iztikas līdzekļiem, un uzņēmumiem, kam šobrīd ir ļoti ierobežota maksātspēja.

Pievieno komentāru

Citas ziņas