Liepiņam piederošo halli Piņķos atzīst par maksātnespējīgu 9

Pirmdien ar Rīgas rajona tiesas lēmumu par maksātspējīgu atzīta uzņēmējam Dainim Liepiņam daļēji piederošā SIA «Babītes hokeja halle». D.Liepiņš, kurš kandidē uz Jelgavas mēra krēslu, «Ziņām» to skaidroja ar Latvijas Hipotēku un zemes bankas agresīvo parādu piedziņas politiku.

Uzņēmējs «Ziņām» uzsvēra, ka viņa otrai ledus hallei Ozolniekos šādas problēmas nedraud. Lai arī lielas peļņas neesot, tā strādājot bez zaudējumiem. Pieteikumu par Piņķu halles maksātnespēju iesniegusi pati SIA «Babītes hokeja halle». D.Liepiņš apstiprināja, ka uzņēmums pērn strādājis ar vairāk nekā simt tūkstošu latu lieliem zaudējumiem. Uzņēmējs uzskata, ka situāciju sarežģījusi bankas pēkšņā nevēlēšanās runāt par abām pusēm pieņemamiem kredīta atdošanas nosacījumiem. D.Liepiņam, tāpat kā Viesturam Koziolam pieder nedaudz virs 40 procentiem uzņēmuma daļu, bet pārējās - SIA «Saliena Real», AS «Dinamo Rīga» un Babītes pagastam.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

y

Ēku siltināšana ar ekovati!

http://www.ekoteh.lv/?lat/ekovate

pirms 11 gadiem, 2009.06.03 09:50

MULKIEM

Latvijas medijos jau tika publicēts izklāsts par notikušo. Valstij piederošā Hipotēku un zemes banka nepamatoti pieprasīja lauzt iepriekš noslēgto kredīta līgumu, pieprasot visa kredīta apmaksu nepieņemami īsā laikā. Hallei nekas cits neatlika, ka iesākt šo maksātnespējas procedūru, lai tādējādi nodrošinātu tās turpmāko darbību. Maksātnespēja nenozīmē bankrotu, bet gan to, ka tiek iesaldētas kreditoru prasības. Nevajag jaut maksātnespēju ar bankrotu. Tas nav viens un tas pats.

pirms 11 gadiem, 2009.06.02 15:03

Obama

Es par Liepiņu!!!
Pārējie dzīvojat savā degradētajā pilsētā, kur neviens neko negrib mainīt.

ATCERĀS VISI:
izdzīvo, kas mainās!

pirms 11 gadiem, 2009.06.02 15:01

omīte

Bet vai tad tas ir kāds pārsteigums? Iespējams, ka naudiņa ir atmazgāta. Tas pats laikam notiks arī ar Ozolnieku halli. Liepiņš kļūs maksātnespējīgs un pagastam būs vien halle jāatpērk.Tīra lieta. Ja jau vakar varēja plātīties ar halles 1. gada jubileju, tātad naudas netrūkst. Laikam par pirmsvēlēšanu aģitāciju arī to neviens neuzskatīs. Izdomai un nekaunībai jau robežu nav.Uz priekšu.

pirms 11 gadiem, 2009.06.01 23:23

zabaks

Liepiņš lai pasēž pie apaļā galda, viņam ļoti patīk to darīt, varbūt kaut ko izgudros.

pirms 11 gadiem, 2009.06.01 19:43

eksbaņķieris

Hipotēku banka šajos apstākļos ir rīkojusies izcili stulbi. Bet nu ko padarīsi valsts banka ir valsts banka. Tur nevienu neinteresē strādāt ekonomiski. No Liepiņa puses izcils gājiens, jo nav jāmaksā banka , kamēr ir maksātnespējas process.

pirms 11 gadiem, 2009.06.01 18:34

eksbaņķieris

Hipotēku banka šajos apstākļos ir rīkojusies izcili stulbi. Bet nu ko padarīsi valsts banka ir valsts banka. Tur nevienu neinteresē strādāt ekonomiski. No Liepiņa puses izcils gājiens, jo nav jāmaksā banka , kamēr ir maksātnespējas process.

pirms 11 gadiem, 2009.06.01 18:34

irsis

Nu redz kur vēl viens fakts,kas liek domāt,ka nu vajadzētu tā dikti tikt pie valdīšanas nu vismaz kaut kur,tad vismaz kāda cerība uz glābiņa iespējām.

Palīgos jau gan pieteicies čoms Viesturs Koziols.kas nu darīšot visu,lai nebankrotē Piņķi.

pirms 11 gadiem, 2009.06.01 16:41

Citas ziņas