Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Martā «Amo Plant» sākta ražošana; cer uz Rīgas interesi par autobusiem 2

Martā rūpnīcā «Amo Plant» ir sākta pilsētas autobusu «Ambassador» sērijveida ražošana. Uzņēmums cer komplektēt piecus autobusus mēnesī. Autobusi paredzēti Latvijas un Baltijas valstu pilsētām. Tāpat tiek sākta arī zemās grīdas pilsētas autobusu «MAN» licenzētas ražošanas sagatavošana.

«Amo Plant» paredz, ka minētos autobusus jau šogad varētu eksportēt uz Krieviju, un cer, ka arī Rīga izrādīs interesi par to iegādi. Kopā 2012.gadā uzņēmums plāno samontēt 120 autobusu, informē rūpnīcas pārstāvis Armands Krūze.Visu rūpnīcā saražoto produkciju varēs gan nopirkt, gan iegādāties ilgtermiņa nomā. ««Amo Plant», izīrējot autobusus sabiedriskā transporta uzņēmumiem, uzņemas segt visus īpašumtiesību, uzturēšanas un likvidēšanas izdevumus, kas ievērojami palielina pakalpojuma kvalitāti un sabiedriskā transporta izmaksu efektivitāti. Nākamo trīs gadu laikā līdzīgā veidā rūpnīca plāno realizēt vairāk nekā 500 dažādu modeļu autobusus, no kuriem lielākā daļa tiks eksportēta,» skaidro A.Krūze.Viens no tuvākajiem uzņēmuma mērķiem ir jaunas autobusu virsbūves un interjera detaļu ražotnes izveide, piesaistot papildus finansējumu no uzņēmuma akciju papildu emisijas un ERAF līdzfinansējuma. Rūpnīcas pārstāvis arī informē, ka par «Amo Plant» akciju iegādi ir izrādījuši interesi pašreizējie uzņēmuma stratēģiskie partneri – Nīderlandes uzņēmums «VDL» un Vācijas koncerns «MAN». Sasniedzot vēlamo ražošanas jaudu, tiek plānota jaunu lokālu ražotņu izveide Krievijā, kur ir liels rūpnīcas produkcijas noieta tirgus.Pašlaik Maskavas pilsētas vadība izskata rūpnīcas vadības priekšlikumu par pamatkapitāla palielināšanu un uzņēmuma saglabāšanu pilsētas īpašumā, atliekot pārdošanu līdz 2014.-2015.gadam.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

xxx

Kuri reizi jau vini sak to razosanu? Tas jau vairs nav nopietni.

pirms 7 gadiem, 2012.03.05 18:12

Citas ziņas