Marta sākumā «GE Money Bank» slēgs filiāli Jelgavā 4

«GE Money Bank» paziņoja par vairāku filiāļu slēgšanu. No 7.marta darbu pārtrauks arī Jelgavas filiāle Katoļu ielā.

«Lai pielāgotu «GE Money Bank» izmaksas pašreizējai biznesa aktivitātei un apjomam, ir pieņemts lēmums par vairāku bankas filiāļu slēgšanu laika periodā no 7.februāra līdz 25.martam,» skaidro uzņēmuma pārstāvis Jānis Beseris, apgalvojot, ka banka ir droša un stabila un turpina sniegt visus bankas pakalpojumus kā ierasts, bez izmaiņām depozītu un klientu saistību apkalpošanā.Jelgavas klienti pakalpojumus varēs saņemt tuvākajās filiālēs Rīgā.Portāls zz.lv jau rakstīja, ka Jelgavas filiālē pašlaik nodarbināti septiņi cilvēki. «Mums ir bankas filiāles visā Latvijā, kur, kā ierasts klienti var vērsties, lai saņemtu pakalpojumus, kā arī izmantot internetbankas pakalpojumus un bankomātus. Varam apliecināt, ka gadījumā, ja nākotnē tiks plānotas izmaiņas filiāļu tīkla darbā, klienti, darbinieki un regulators tiks informēti iepriekš,» situāciju iepriekš komentēja J.Beseris. Jāpiebilst, ka oktobra beigās slēgtas filiāles daudzviet Latgalē.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

izspiedēju banka nevis normāls kantoris.
Man atņēma brutuāli mašīnu pa kuru maksāju.

pirms 8 gadiem, 2013.01.08 14:17

Hrens ne banka, k\adreiz aizdevumu portfelis mini darijumiem tagad nu jau banka, smiekli nāk, un kā viņi vēršas pret cilv\ekiem,.

pirms 8 gadiem, 2013.01.08 14:16

Rota

Un dzima taču man Ziemassvētkos doma pāriet no citas bankas uz šo...
Ne vienmēr Ziemassvētku cerības ir tās labākās. Tā vēl tik trūka, ka katru reizi, kad ievajagās iet uz filiāli, man būtu jābrauc uz Rīgu vai Jūrmalu. Nu nē. Priecājos, ka savas domas neīstenoju.

pirms 8 gadiem, 2013.01.08 11:19

Jelgavas klienti pakalpojumus varēs saņemt tuvākajās filiālēs Rīgā un Jūrmalā.
Kaut kas tur nav riktigi tirs. Un kapec man jabrauc uz Rigu.Atteikties no šis bankas pakalpojumiem un amen.
Vel viena banka aizies pa burbuli.

pirms 8 gadiem, 2013.01.08 09:41

Citas ziņas