Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Meliorācijas sistēmas ikdienas uzturēšana Zemgales mežsaimniecībā izmaksā 52,5 tūkstošus latu

Latvijas mežu pārvaldītājam «Latvijas valsts meži» meliorācijas sistēmas ikdienas uzturēšana Zemgales mežsaimniecības meža iecirkņos izmaksā 52,5 tūkstošus latu, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā publicētais paziņojums.

Tajā teikts, ka «Zemgales meliorācija», «Auto Alianse» un «Meliorceltnieks» veiks meliorācijas grāvju attīrīšanu no piesērējuma, caurteku vai to posmu nomaiņu, esošo caurteku attīrīšanu, virszemes ūdens noteces vagu izveidi un meliorācijas grāvju attīrīšanu.Kopējā līgumcena ar uzņēmumu «Zemgales meliorācija» ir 41,4 tūkstoši latu bez pievienotās vērtības nodokļa, «Auto Alianse» uzturēšanas darbus veiks par 5,6 tūkstošiem latu, bet «Meliorceltnieks» ‒ par 5,5 tūkstošiem latu bez pievienotās vērtības nodokļa.Kompānija «Latvijas valsts meži» izveidota, lai apsaimniekotu valsts mežus ‒ izsolītu ciršanas tiesības mežos, tos atjaunotu, nomātu medību platības u.c. «Latvijas valsts mežu» īpašnieks ir valsts, bet kompānijas akciju turētāja ir Zemkopības ministrija.

Pievieno komentāru

Citas ziņas